Fórum - Zobrazit téma - Novii Remote Deluxe na Treo 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Novii Remote Deluxe na Treo 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 20. květen, 2010 11:22    Předmět: Novii Remote Deluxe na Treo 650 Citovat

Chtěl bych se zeptat zda někomu funguje novii remote na treu 650?
Už na druhém treu 650 mi nfunguje. Přitom na T5 i LD mi vždy fungoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 20. květen, 2010 11:41    Předmět: Citovat

uplně v poho..hoď NRdeluxe na kartu do launcheru +databáze ,spust a slape to..ale vzdálenost je kolem 10 cm od přístroje..takže je to šíleně na ... PS: když nebudeš mít databázi TV tak se jí nauč lze to v nastavení.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 20. květen, 2010 12:24    Předmět: Citovat

Děkuji, už vím kde je problém - stejně jako u LD to zkouším na 3 metry od spotřebiče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
albinek
nováček
nováček


Registrace: 31.1. 2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: pá 28. květen, 2010 12:47    Předmět: Citovat

...mě teda funguje i na delší vzdálenost než jsou těch 10 cm, ale zatím jsem to zkoušel jenom doma na Philipsu (bez problémů) i na ty 3m, v práci na samsungu fakt těch 10 cm a nevím proč....jinak učení se novým zařízením nějak nefunguje...
_________________
Treo 650, Tungsten E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: pá 28. květen, 2010 18:21    Předmět: Citovat

mě funguje tak na metr až skoro dva ale záleží na spotřebiči. jinak mám naučený nejnovější settopbox bez problémů..
proto přidávám návod:

+na domovské stránce si stáhněte novii remote (lite nebo deluxe je to jedno rozdíl je ve funkcích).

+já sem si stáhl navíc databáze od uživatelů (asi 4 mega)

+nainstalujte si ho do launcheru(je to lepší)neboť do interní bych 6 mega asi nedával..

+jelikož stejně máte možná jiný spotřebič tak se ho naučte (add new device) dejte double learning mode(dvojté potvrzení), a naučte se ovladač..

+to provedete tak že obě zařízení dáte do dosahu infraportu(ovladač většinou nahoře,treo také) zhruba ve vzdálenosti 10 cm..stiskem tlačítka na ovladači se přenese příkaz který na treu dvakrát potvrdíte(tzn.stisk ovladace,treo potvrdit,stisk ovladace,treo potvrdit)=rovná se jeden naučený příkaz např.vypnutí TV

+ databáze ovladačů je také dobré přesunout na kartu...

+vzdálenost není dáná většinou tak těch 30 cm (každý Palm má různou)
nezbývá než zkoušet
doufám že to alespoň trochu pomohlo..Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412