Fórum - Zobrazit téma - Palm OS 6 Cobalt -výhra nebo prohra? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm OS 6 Cobalt -výhra nebo prohra?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 9:30    Předmět: Odpoved Citovat

zdenytreo, dantemc: On totiz palm byl urcen pro praci, kdezto iPhone je spise zabavni stroj. Problemem dneska bohuzel je, ze se pracovni stroje temer nevyrabi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 9:46    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
zdenytreo, dantemc: On totiz palm byl urcen pro praci, kdezto iPhone je spise zabavni stroj. Problemem dneska bohuzel je, ze se pracovni stroje temer nevyrabi.


Přechod k zábavě je přece trend, který je dlouhodobý, týká se všech a palm byl také jeho součástí. Sem vedla cesta k barevnému displayi, barevným obrázkům, ke spoustě her a zábavných aplikací, posléze k stále novým efektním funkcím atd. iPhone toto všechno nabízí oproti palmu v daleko lepší podobě. U něho neřešíš také třeba problémy s češtinou, s nějakou trapnou lokalizaci. K práci se také hodí, existují aplikace k organizaci času, k prohlížení i psaní dokumentů. Diář je dobrý, jsou i poznámky, sice nic moc, ale jiné aplikace to nahradí lépe, je jich víc než dost a jsou dobře dostupné. Prostě na práci iPhone je také, ale zrovna jako palm užíval někdo jen na zábavu, tak je to i zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 10:05    Předmět: Odpoved Citovat

zdenytreo: Ja uznavam, ze pro dav je to subjektivne lepsi pristroj. Jenze ja i pro osobni pouziti potrebuji profesionalni stroj. Zmineny iPhone tusim treba nema ukolovnik, coz je pro mej nejdulezitejsi program. Ano, muzu si nejaky stahnout z Appstoru, jenze ty zase neumi vetsinou synchronizovat. Navic je dnes trendem synchronizovat pouze pres internet, coz je pro me neakceptovatelne, protoze kvuli tomu musim platit drahy datovy pausal, o bezpecnosti takoveho reseni ani nemluvim.
A co se her tyce, tak ruzove bych to nevidel. Pripada mi, ze vetsinou jsou to jen 1000x stejne hopsacky a kravinky, kolik je her typu Warfare?

Zkratka a dobre: Chci pracovni stroj, ktery mi bude efektivne organizovat cas. Bohuzel jsem v soucasne dobe umlacen radou hracek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 10:21    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
zdenytreo: Ja uznavam, ze pro dav je to subjektivne lepsi pristroj. Jenze ja i pro osobni pouziti potrebuji profesionalni stroj. Zmineny iPhone tusim treba nema ukolovnik, coz je pro mej nejdulezitejsi program. Ano, muzu si nejaky stahnout z Appstoru, jenze ty zase neumi vetsinou synchronizovat. Navic je dnes trendem synchronizovat pouze pres internet, coz je pro me neakceptovatelne, protoze kvuli tomu musim platit drahy datovy pausal, o bezpecnosti takoveho reseni ani nemluvim.
A co se her tyce, tak ruzove bych to nevidel. Pripada mi, ze vetsinou jsou to jen 1000x stejne hopsacky a kravinky, kolik je her typu Warfare?

Zkratka a dobre: Chci pracovni stroj, ktery mi bude efektivne organizovat cas. Bohuzel jsem v soucasne dobe umlacen radou hracek.


To se mýlíš, úkolovník používám, a to bezvadný, zrovna jako prohlížím dokumenty od PDF přes doc, txt až po kdoví co. Synchronizace je snadná přes wi-fi. Zrovna tak mám zálohované všechny sms a hovory a prohlížím je v laptopu. V základní výbavě úkolovník sice není, prostě dokoupil jsem, co jsem potřeboval. Synchronizace doma nic nestojí, také nepoužívám internet mobilních operátorů. Prostě musel bys to vyzkoušet bez předsudků. Jinak je pravda, že dnes převažuje zábava a pro tu se dělá maximum. S tím nic nenaděláme. Zájemce si musí vybrat to, co je mu sympatické a uzpůsobit si to svým potřebám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 10:34    Předmět: Odpoved Citovat

zdenytreo: Jenze pro me je ukolovnik zakladni nastroj, proto chci aby byl v primo v ROM. A s cim ho vlastne synchronizujes na desktopu? Nerad bych kvuli chybejicimu ukolovniku kupoval Outlook za 3000 Kc. Potrebuji mit data na PC i PDA a to nezavisle na operatorovi. Navic potrebuji mit zvlast mobil a zvlast PDA, cili musi fungovat i bez SIMky. S tou synchronizaci jen pres internet jsem narazel spise na Android.
Jmenovite iPhone jsem mel v ruce jen na vyzkouseni, takze vsechny jeho finesy neznam. Nejvic se me libila suverene nejlepsi softwarova klavesnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 11:00    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
zdenytreo: Jenze pro me je ukolovnik zakladni nastroj, proto chci aby byl v primo v ROM. A s cim ho vlastne synchronizujes na desktopu? Nerad bych kvuli chybejicimu ukolovniku kupoval Outlook za 3000 Kc. Potrebuji mit data na PC i PDA a to nezavisle na operatorovi. Navic potrebuji mit zvlast mobil a zvlast PDA, cili musi fungovat i bez SIMky. S tou synchronizaci jen pres internet jsem narazel spise na Android.
Jmenovite iPhone jsem mel v ruce jen na vyzkouseni, takze vsechny jeho finesy neznam. Nejvic se me libila suverene nejlepsi softwarova klavesnice.


To ti asi moc neporadím, já používám MAC, takže PC s win moc neznám. Mám na sychronizaci soft Mark Space. Ten kompletně synchronizuje vše. Sychronizuji na desktopu, tady se kompletně zálohuje, ale víc denně používám laptop. Tam synchronizuji jen potřebné jednotlivě. MarkSpace má aplikaci Fliq, ta je v laptopu i v iPhonu. Když je obě spustím a oba přístroje jsou doma (nebo i jinde) na wi-fi, tak se hned spárují. Mám-li úkol v iPhone a zadám-li přenos do laptopu, hned mi nabídne jeho uložení do aplikace iCal (což je asi obdoba tvého Outlooku). Takto přenáším cokoliv oběma směry podle potřeby. V iPhone jsou tyto aplikace od MarkSpace: Fliq, Fliq Docs, Fliq Notes, Flip Tasks. Přenášet mohu ze všech, navíc i obrázky, oběma směry. Rovněž by to šlo mezi dvěma iPhony. Takže mohu tě ujistit, že úkoly, poznámky, dlouhé i krátké texty, PDF, ofocené nákresy atd., vše používám, přenáším... Určitě poslouží iPhone i na práci pro běžného uživatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 11:07    Předmět: Odpoved Citovat

zdenytreo: Tak s Macem je to trochu jina. Ja pouzivam klasicke PC a kdyz chci koupit nejake zarizeni, ktere jen vybalim z krabice, pripojim kabel a mam data na obou dvou strojich, je to problem. Bud se k tomu musi prikupovat spousta kramu za silene penize (datovy pausal u androidu, outlook u WM), nebo to neumi ani pro me zakladni veci.

Ja mam radsi synchronizaci vseho - kdyz ti nekdo ukradne mobil, nebo odejde disk v pocitaci, vim, ze to jeste nekde mam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 11:27    Předmět: Re: Odpoved Citovat

nox napsal:
zdenytreo: Tak s Macem je to trochu jina. Ja pouzivam klasicke PC a kdyz chci koupit nejake zarizeni, ktere jen vybalim z krabice, pripojim kabel a mam data na obou dvou strojich, je to problem. Bud se k tomu musi prikupovat spousta kramu za silene penize (datovy pausal u androidu, outlook u WM), nebo to neumi ani pro me zakladni veci.

Ja mam radsi synchronizaci vseho - kdyz ti nekdo ukradne mobil, nebo odejde disk v pocitaci, vim, ze to jeste nekde mam.



Asi ano. Z toho, co jsem pozoroval, tak též usuzuji, také bych neměnil. S mac jsem celkem bez problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:03    Předmět: Re: Odpoved Citovat

zdenytreo napsal:
iPhone toto všechno nabízí oproti palmu v daleko lepší podobě. U něho neřešíš také třeba problémy s češtinou, s nějakou trapnou lokalizaci. K práci se také hodí, existují aplikace k organizaci času, k prohlížení i psaní dokumentů. Diář je dobrý, jsou i poznámky, sice nic moc, ale jiné aplikace to nahradí lépe, je jich víc než dost a jsou dobře dostupné. Prostě na práci iPhone je také, ale zrovna jako palm užíval někdo jen na zábavu, tak je to i zde.

O lokalizaci si může každý myslet svoje. Ale pokud vím hlavním tahákem iPhone byl zpočátku rychlý webový prohlížeč. A teď se ukázalo, že Opera Mini je o třídu lepší. Podotýkám, že Opera Mini na iPhone pořád ještě není. Je zatím jen nějaká beta verze.

Hlavním důvodem úspěchu iPhone je to, že ostatní výrobci vyklidili pole (viz poslední vývoj kolem Windows Mobile). Kdyby se zbytek světa choval tržně a logicky, iPhone by nikdy neměl takový úspěch.

Navíc, Palm OS mohl klidně fungovat dalších minimálně 5 let v tom stavu, v jakém je teď, kdyby ho Palm neposlal ke dnu. Když někdo rozhlásí do celého světa, že Palm OS končí, nelze čekat, že budou přibývat další výrobci a zákazníci. Pokud tu platformu nepodporuje ani sám výrobce, tak přes to nejede vlak. Je prostě odepsaná.

Pro mě je iPhone pořád to, co byl na začátku. Je to jen hračka pro lidi, kteří o PDA nic neví. To, že má takový marketingový úspěch, je dáno úplně něčím jiným (viz předchozí tři odstavce).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:10    Předmět: Odpoved Citovat

killinghawk: No ja nevim, podle me byl PalmOS mrtvy uz davno. Jediny vyrobce HW, minimum noveho kvalitniho SW, nepodpora unicode, atd..

iPhone prinesl ergonomii ovladani, kterou vetsinou nikdo neresi a moznost serfovat na mobilu i pro lidi, kteri nerozumi technickym vecem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:14    Předmět: Citovat

A kolik výrobců má iPhone (více než jednoho?).

Ergonomie ovládání je u Palm OS na š.p.i.č.k.ové úrovni. Je o třídu lepší než u Windows Mobile.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:18    Předmět: Citovat

Názor nikomu neberu. Užíval jsem Palm od systému 3, několik typů od visorů přes trea a Sony Clie až k posledním - až do konce, užíval jsem psion 5, takže o PDA něco vím. Pokud máš předsudky vůči iPhone, ponech si je, utvrzuj se v nich. PDA jsou pryč, dožívají staré. Tak co s tím? Nějakou Operu neřeším, na internet mám laptop, iPhone jen když to jinak nejde. Oproti internetu na LifeDrive (což jsem provozoval) je to nesrovnatelně lepší. A to vůbec asi neznáš spoustu skvělých aplikací fungujících přes wi-fi, o kterých se palmistovi ani nezdálo. iPhone přinesl nový standard, v tom je jeho úspěch. Proto ho všichni napodobují. A nejde jen o samotný telefon, ale i o způsob prodeje hudby, aplikací, seriálů, filmů a nově e-knih. To vše se rozvíjí. Takže klidně si dělej lokalizace pro starý systém, je to záslužná práce, ale je zbytečné srovnávat nesrovnatelné a přitom se tvářit tak bohorovně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:26    Předmět: Citovat

Přečtěte si třeba toto: http://applegraf.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:29    Předmět: Citovat

Způsob prodeje hudby, filmů a knih je sice převratný, ale nikoli nemožný v rámci jiných platforem. To, že je jen na iPhone, jen dokládá moje předchozí tvrzení. Navíc je to jen další způsob, jak tahat z lidí peníze a nutit je kupovat věci, které by si nikdy nekoupili, kdyby nad tím začali trochu přemýšlet.

Že na Palm OS nejsou nějaké aplikace z iPhone mě taky nepřekvapuje. Vždyť Palm svůj vlastní systém poslal ke dnu už před dvěma nebo třemi lety. Je to jen otázka podpory ze strany výrobců software, která z pochopitelných důvodů není.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde


Naposledy upravil killinghawk dne ne 21. březen, 2010 13:36, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:38    Předmět: Citovat

zdenytreo napsal:
Přečtěte si třeba toto: http://applegraf.blogspot.com/

Děkuji za odkaz, ale 90% toho, co tam ten dotyčný popisuje, můžu dělat se svým palmem už dávno. Dokonce bych řekl, že pohodlněji než on.

Jediné, co bych opravdu nemohl, jsou korektury v PDF. Ale na to bych stejně radši použil notebook, i kdybych ten iPhone měl.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:43    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Způsob prodeje hudby, filmů a knih je sice převratný, ale nikoli nemožný v rámci jiných platforem. To, že je jen na iPhone, jen potvrzuje moje předchozí tvrzení. Navíc je to jen další způsob, jak tahat z lidí peníze a nutit je kupovat věci, které by si nikdy i nekoupili, kdyby nad tím začali trochu přemýšlet.

Že na Palm OS nejsou nějaké aplikace z iPhone mě taky nepřekvapuje. Vždyť Palm svůj vlastní systém poslal ke dnu už před dvěma nebo třemi lety. Je to jen otázka podpory ze strany výrobců software, která z pochopitelných důvodů není.


Nad touto logikou jen žasnu. Když jsem šel kdysi do obdchodu koupit si písničku, musel jsem vzít celé CD, z něhož 95 procent mě třeba nezajímalo. Nyní se kupuje na internetu jedna skladba. Prodej knih je totéž. Nač kupovat dnešní šmejdy tištěné na co nejhrubším papíře s mizernou lepenou vazbou? Lépe levněji koupit e-knihu. Kdypak se v našem Kocourkově najde nakladatel, který se toho ujme? Lépe je asi kvílet na pirátským šířením e-knih. Takže v tomto způsobu záleží na každém, co chce koupit, ne že někdo někoho nutí. A je to mnohem levnější a pohodlnější než staré způsoby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:50    Předmět: Odpoved Citovat

zdenytreo: A uz jde na iTunes platit i v CR? Minimalne z pocatku nepodporoval ceske platebni karty. A kolik cesky psanych knih najdu v appstoru? Takze je to bezesporu pokrok, ovsem ne pro nas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 12:51    Předmět: Citovat

zdenytreo napsal:
Nad touto logikou jen žasnu. Když jsem šel kdysi do obdchodu koupit si písničku, musel jsem vzít celé CD, z něhož 95 procent mě třeba nezajímalo. Nyní se kupuje na internetu jedna skladba. Prodej knih je totéž. Nač kupovat dnešní šmejdy tištěné na co nejhrubším papíře s mizernou lepenou vazbou? Lépe levněji koupit e-knihu. Kdypak se v našem Kocourkově najde nakladatel, který se toho ujme? Lépe je asi kvílet na pirátským šířením e-knih. Takže v tomto způsobu záleží na každém, co chce koupit, ne že někdo někoho nutí. A je to mnohem levnější a pohodlnější než staré způsoby.

A slyšel jsi už o Mobipocketu? Kdyby jsi si chtěl ty knihy opravdu koupit, tak
jsi to už dávno mohl udělat i s Palm OS a nemusel jsi tady kvílet nad tím, že někdo něco nechápe.

Nikoho nenutím stahovat pirátské verze čehokoliv. Jen vím, že mně nikdo za moje výtvory nikdy nezaplatí (a teď nehovořím o svojí lokalizaci). Všechno mají pod palcem nějaké mafie, které si chrání svoje trhy a nikoho tam nepustí.

Oni sami jsou ti největší zloději (ne-li zločinci), kteří okrádají ty, kteří opravdu něco umí a dělají.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zdenytreo
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 13:01    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
zdenytreo napsal:
Nad touto logikou jen žasnu. Když jsem šel kdysi do obdchodu koupit si písničku, musel jsem vzít celé CD, z něhož 95 procent mě třeba nezajímalo. Nyní se kupuje na internetu jedna skladba. Prodej knih je totéž. Nač kupovat dnešní šmejdy tištěné na co nejhrubším papíře s mizernou lepenou vazbou? Lépe levněji koupit e-knihu. Kdypak se v našem Kocourkově najde nakladatel, který se toho ujme? Lépe je asi kvílet na pirátským šířením e-knih. Takže v tomto způsobu záleží na každém, co chce koupit, ne že někdo někoho nutí. A je to mnohem levnější a pohodlnější než staré způsoby.

A slyšel jsi už o Mobipocketu? Kdyby jsi si chtěl ty knihy opravdu koupit, tak
jsi to už dávno mohl udělat i s Palm OS a nemusel jsi tady kvílet nad tím, že někdo něco nechápe.

Nikoho nenutím stahovat pirátské verze čehokoliv. Jen vím, že mně nikdo za moje výtvory nikdy nezaplatí (a teď nehovořím o svojí lokalizaci). Všechno mají pod palcem nějaké mafie, které si chrání svoje trhy a nikoho tam nepustí.




Oni sami jsou ti největší zloději (ne-li zločinci), kteří okrádají ty, kteří opravdu něco umí a dělají.



Ano, samozřejmě slyšel, ale já píšu o České republice. Tady se vydávají české knihy atd. To pro iPhone tady všechno také nefunguje, to je jen princip, který vznikl a rozvíji se. Kdy to bude zde, netuším, ale v mnohém si poradím sám. Mně šlo jen o to, že někdo zesměňuje něco, co sám nezná, navíc co je na vyšší úrovni, než asi tuší. Ale opakuji - stará PDA jsou pryč a to mi také vadí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne 21. březen, 2010 13:03    Předmět: Citovat

zdenytreo napsal:
Přečtěte si třeba toto: http://applegraf.blogspot.com/


tak na nekoho to muze pusobit uzasne, to jo, ale nejak nevim, proc bych mel tohle vsechno - psat text, editovat fotky (?!) delat na kapesnim zarizeni, kdyz mam stejne k dispozici pc. nejsem zadnym extremistickym zastancem palmu a kritikem iphone, ale myslim, ze se zapomina na to, k cemu primarne PDA slouzi. a jak rika hawk - to, co popisuje autor blogu, jde na palmu nakonec taky (ebooks, pdf, txt, vnc, ftp...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412