Fórum - Zobrazit téma - Bankovni autorizacni SMS - eKnto - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Bankovni autorizacni SMS - eKnto

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 0:04    Předmět: Bankovni autorizacni SMS - eKnto Citovat

SIM Tool Kit problem. Vcera jsem rozbehl Palm Pre. Presel jsem na nej z Palm Centro. Ucim se tedy zachazet s pro me uplne novym WebOS. Nefunguje mi ale prijem autorizacnich SMS pro ovladani eKonta v Raiffeisenbance, tj. byv. eBanka. Nemuzete nekdo poradit, jak tento problem vyresit? Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 24. únor, 2010 9:14    Předmět: Citovat

Napiš to sem ještě tak 25krát a neobtěžuj se čtením již napsaného.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá 26. únor, 2010 9:07    Předmět: Citovat

Pre ma SIM Toolkit ?? a jak s tim souviseji autorizacni SMS ? u CS SIM Toolkitu zadne SMS nechodi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 01. březen, 2010 8:00    Předmět: Citovat

Tak ještě jednou a pomalu...
Pre NEMÁ STK, ergo šifrované autorizační SMS neumí. Bylo napsáno již nejméně 10x na různých místech!
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ghost
nováček
nováček


Registrace: 17.1. 2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 01. březen, 2010 9:03    Předmět: Citovat

Hele masoxi, já nevím co se čílíš... tazatel se ptal jestli mu může někdo poradit, jak daný problém vyřešit (což se ti imho ani ve dvou příspěvcích nepovedlo). Tj mě napadá jestli lze autorizační sms posílat i jinak než přes bankovní aplikaci, nebo prostě obejít sim toolkit nějakým jiným kanálem, případně dohrát nějakou aplicaci... já myslím, že teoretických způsobů je mnoho, jde o to jestli nějaký existuje prakticky.... Sám to nevím, ale zajímá mě to - pre bych chtěl, ale absence sim toolkitu je pro mě zatím nepřekonatelná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 01. březen, 2010 12:42    Předmět: Citovat

U bank umožňujících použití jiného kanálu než STK to lze, u bank využívajících výhradně STK samozřejmě nikolivěk. Dokonce i toto bylo řečeno, byť ne v tomto konkrétním vlákně (protože toto vlákno je duplicitní). Takže co se týče např. Reiffeisen, jediným řešením je změna banky. A i to bylo řečeno, a nikoli pouze jednou.
Až takhle něco budeš psát poněkolikáté, otázka "proč se čílíš" ti přijde ... ehm.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412