Fórum - Zobrazit téma - ICQ na Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ICQ na Palm Pre

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scenic
nováček
nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 11:42    Předmět: ICQ na Palm Pre Citovat

Tak som nasiel tento navod na ICQ, snad to pomoze:

Kód:
http://forums.precentral.net/homebrew-apps/205914-messaging-plugins-live-yahoo-icq.html


Tento screen je z mojho Palmu...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 11:49    Předmět: Citovat

Kdyz tak koukam na ten screen, jak je na tom Pre s podporou Xfire? Muze mi nekdo kdo tenhle program pouziva zhruba popsat stav?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 20:41    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Kdyz tak koukam na ten screen, jak je na tom Pre s podporou Xfire? Muze mi nekdo kdo tenhle program pouziva zhruba popsat stav?


xfire znam, ale nezkousel jsem to jeste spijit s Pre, odhaduji ale ze zde pujde jen o Xfirovy chat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 21:16    Předmět: Citovat

Taky si myslim, ale moznost ze by tam bylo i neco vic (hra, server, prenos souboru) zase az tak nerealna neni... Mozna se casem dockame i toho, ze tenhle modul detekuje co hrajes na Pre a automaticky updatuje status na server, jako na desktopu Mrkající Ale to uz je asi moc velky sci-fi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 21:25    Předmět: Citovat

Možná to sci-fi není. I když nepadlo ani slovo o Xfire, tyhle funkce Palm deklaroval pro nadcházející konferenci pro herní vývojáře v Sunnyvale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 21:47    Předmět: Citovat

tady je potreba si uvedomit ze jde o pouziti protokolu xfire do messengeru, takze opravdu zde nepujde o nic vic nez se zapnuti do xfire online stavu a nasledna komunikace s ostanimi. Pozititivni jeste bude rozsireni kontaktu i kdyz v tomto pripade uz snad nepujde o nic duleziteho... Info o hrach se urcite konat nebude, v messengeru na to neni prostor, ale mohla by to v budoucnu resit samostatna aplikace podobne jako pro xbox360...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 06. únor, 2010 23:57    Předmět: Citovat

Jak konkrétně to budou řešit nevím, ale opravdu o téhle funkci něco řikali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá 12. únor, 2010 12:54    Předmět: Citovat

ICQ funguje docela dobre pomoci IM+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scenic
nováček
nováček


Registrace: 31.1. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 12. únor, 2010 15:17    Předmět: Citovat

Akurat skoda ze mne nejde app catalog takze ziaden im+ si nestiahnem a nenainstalujem Smutný(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
milennium
nováček
nováček


Registrace: 24.10. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá 12. únor, 2010 15:17    Předmět: Citovat

Jo, ale IM+ je placená aplikace a co jsem zkoušel tak jde stáhnout pouze přes APP Market a u nás zatím peška... Na stránkách IM+ ke stažení není.
Tak mi řekni jak jsi ji stáhnul ????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá 12. únor, 2010 20:16    Předmět: Citovat

to IM+ je ale samostatna aplikace, ne? Tak jak byvalo driv pro PDA a podbne... Ta instalace ktera je zminena nahore je nadstavba pro klasickyho messengera coz je prave super, zaprve se pres synergy stahnuly kontakty i s avatarama a po naslednem pospojovani kontaktu kdyz si z nekym pisi pres sms a on se objevi na icq, automaticky chat dal pokracuje pres icq a kdyz se nasledne odhlasi zase se pokracuje pres sms a v chatu tak zpetne vidite celou diskuzi coz je super. Samozrejme ma i sve nevyhody jako nefunkcni posilani/prijimani souboru, blokovani ruznych kontaktu a pod, prakticky funguje jen samotny chat ale dle meho na jednicku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 15. únor, 2010 8:14    Předmět: Citovat

Gregovsky napsal:
pres synergy stahnuly kontakty i s avatarama


To udelal sam po instalaci, nebo se musi na neco kliknout?
Ja jsem nainstaloval jenom ICQ, posilani sprav funguje, ale v Buddies nevidim nic.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út 16. únor, 2010 15:15    Předmět: Citovat

ti kteri by snad zkouseli im+ tak doporucuji zpustit, ono to asi po chvili padne.. pak znovu pustit a tak po tretim ctvrtem nabehnuti to jiz je pevne jak zidovska vira...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st 17. únor, 2010 9:55    Předmět: Citovat

tak zkousel nekdo? funguje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 17. únor, 2010 10:25    Předmět: Citovat

jkf napsal:

Ja jsem nainstaloval jenom ICQ, posilani sprav funguje, ale v Buddies nevidim nic.


Tak to bylo spatnym nastavenim. kdyz jsem v messagingu smazal ucet a znovu ho vytvoril s Enable Alias's = FALSE a Enable Avatar = FALSE vsechno funguje bezchybne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st 17. únor, 2010 11:22    Předmět: Citovat

jkf napsal:
jkf napsal:

Ja jsem nainstaloval jenom ICQ, posilani sprav funguje, ale v Buddies nevidim nic.


Tak to bylo spatnym nastavenim. kdyz jsem v messagingu smazal ucet a znovu ho vytvoril s Enable Alias's = FALSE a Enable Avatar = FALSE vsechno funguje bezchybne.


jestli se bavime o message icq pluginu do standartniho messengera tak me to trochu zlobi tez a to ze se mi zobrazuje asi jen 10 kontaktu z celkovych 50ti... to Enable Alias a Avatar jsi nastavoval kde? diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 17. únor, 2010 16:28    Předmět: Citovat

Gregovsky napsal:

jestli se bavime o message icq pluginu do standartniho messengera tak me to trochu zlobi tez a to ze se mi zobrazuje asi jen 10 kontaktu z celkovych 50ti... to Enable Alias a Avatar jsi nastavoval kde? diky


jo, bavime se o pluginu do standardniho messagingu.
nastavuje se to v preferencich, kliknes na ICQ ucet, a Configure Account.
Avatar jde zmenit, Alias jenom pri pridavani noveho uctu, takze budes muset ucet odebrat a znovu pridat. jinak ja mam cca 20 kontaktu a zobrazuji se mi vsechny. mam verzi 2.0.4. a instaloval jsem jenom ICQ plugin, zadne dalsi.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412