Fórum - Zobrazit téma - cykl.reset trea 650 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

cykl.reset trea 650

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roguetroper
nováček
nováček


Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so 23. leden, 2010 18:23    Předmět: cykl.reset trea 650 Citovat

zdravim mam treo v cyklickym resetu nepomaha ani hard reset...prosim o radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 24. leden, 2010 17:47    Předmět: re:rada Citovat

jakou vec si konkretne pred cyklickym resetem provadel upresni uvidim co da delat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Roguetroper
nováček
nováček


Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne 24. leden, 2010 19:37    Předmět: Citovat

mel jsem pustenej audio gateway a ten jsem odpojoval od autoradia vypl aplikaci a dal do kapse...pak me prisla sms koukl jsem na to a byl v cyklickym resetu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 25. leden, 2010 0:28    Předmět: re:rada Citovat

zkusil bych warm reset
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 25. leden, 2010 9:13    Předmět: Citovat

Vyndej baterku, nech 5 vteřin (manuál uvádí 30) odstát, po jejím vložení drž d-pad nahoru, a naběhne ti holý systém, protože bude ignorovat všechno co se zavádí při startu jako dodatečně doinstalované.
Ale podle mojí zkušenosti to nebude způsobeno AudioGatewayí, spíš to vidím na buďto nějakou fakt hodně starou verzi lokalizace (tuším že první Hawkova mi to párkrát v kombinaci s AudioG udělala) nebo tam máš lokalizaci od RedGrepu, nebo RecorderX ve verzi 1.14 (tahle kombinace je naprosto smrtící) Radostný Pokud používáš lokalizaci RedGrep, přejdi na Hawkovu v poslední verzi, RecorderX aktualizuj na 2.2beta2, a vůbec se vyhni používání starých verzí všeho, pokud k tomu nemáš fakt dobrý důvod.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Roguetroper
nováček
nováček


Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po 25. leden, 2010 13:12    Předmět: Citovat

tuto variantu jsem zkousel bohuzel sipka nahoru nejde....telefon na to nereaguje zkousel jsem i sipku dolu...a lokalizaci jsem nepouzil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 27. leden, 2010 21:04    Předmět: Citovat

Tak abychom si to ujasnili... UTFG "Jak se správně ptát". "Nejde" znamená CO?
Nefunguje klávesa nebo reset s d-padem nahoru neznamená rozdíl a pořád se to sere?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Roguetroper
nováček
nováček


Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st 27. leden, 2010 21:21    Předmět: Citovat

nevim cemu nerozumite...jedine co mi jde je hard reset po stiknuti cerveneho sluchatka....na variantu sipka nahoru nebo dolu telefon nereaguje...nicmene hardreset v mem pripade nic neresi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 27. leden, 2010 21:29    Předmět: Citovat

On na to nereaguje viditelně. "Jen" se nezavedou rezidenty, takže nemají vliv na běh systému, ergo se vyloučí možnost že to dělá nainstalovaný soft běžící na pozadí (typicky lokalizace, nahrávače, filtry volání, správci hacků).
Pokud se cyklický reset opakuje bez evidentní příčiny v akcích operátora (spuštění konkrétního softu, opakovatelný postup), jde skoro určitě (s výjimkou chyb v nahrané ROMimage) o závadu hardwarovou. A je nanejvýš žádoucí udělat všechno pro odhalení způsobu, jak případnou závadu zopakovat. Jakmile je znám postup jejího spolehlivého vyvolání, zpravidla je evidentní i její příčina.

A abych to vyjasnil ještě trochu víc... speciálně při řešení technických problémů je absolutně nezbytné se vyjadřovat jasně, jednoznačně, a srozumitelně. Jinak to potenciální rádce velice rychle "přestane bavit". Viz "Jak se správně ptát". Tento dokument doporučuju přečíst nikoli jednou, natož zběžně, a možná i vytisknout a přitlouct vedle monitoru.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412