Fórum - Zobrazit téma - Synchronizace nešlape - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Synchronizace nešlape

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 29. prosinec, 2009 18:53    Předmět: Synchronizace nešlape Citovat

Z ničeho nic přestala fachat synchronizace s Vistama. Přes kabel to nedělá prostě nic a přes Bluetooth to hází hlášku na palmu "Unable to initiate HotSync operation because the port is in use by another application." Pochybující

Z portů mám zaškrtlej USB a Bluetooth. Reinstalace z original CD k Palmu TX nepomáhá. Testováno jak s TX, tak i s Centrem. Treo 680 po HR sesynchronizovat šlo. Takže to vypadá skoro na problém v palmu. Ale že by se projevil v Centru i TX naráz? To mi přijde divný. Jestli nikdo nemá nápad, zkusim buď ten HR a nebo se na to vykašlu. Radostný

Z toho HotSyncu se jednou zbláznim... Tik


Naposledy upravil Badel dne út 29. prosinec, 2009 18:58, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 29. prosinec, 2009 18:58    Předmět: Odpoved Citovat

Ono s Vistama jde syncit pres kabel? To koukam. Jinak jako nejjednodussi bych videl zkontrolovat, zda je v BT i hotsyncu nastaven spravny COM port. Ony se rady meni samy od sebe, nebo je nejaky program treba SE PC Suite zabere pro sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 29. prosinec, 2009 19:24    Předmět: Citovat

Tak jsem odebral na PC i na TX a na Centru spárovaná zařízení a vytvořil je znovu přes Connection v palmech. Od tý doby už HotSync přes Bluetooth šlape. Ještě ten kabel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 29. prosinec, 2009 19:38    Předmět: Citovat

Tak poté, co jsem zprovoznil ten Bluetooth, začal úplně sám od sebe fungovat HotSync i přes USB, ale pouze s Centrem. TX nadále nejede. To mi hlava nebere. No nic, takhle mi to stačí, ale je to síla. Dement
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 30. prosinec, 2009 8:52    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tak poté, co jsem zprovoznil ten Bluetooth, začal úplně sám od sebe fungovat HotSync i přes USB, ale pouze s Centrem. TX nadále nejede. To mi hlava nebere. No nic, takhle mi to stačí, ale je to síla. Dement


A co network sync? Nezkoušel si?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 04. leden, 2010 8:51    Předmět: Citovat

Zkusils TX budnout do zad? Mě na T680 občas podivně vytuhne BT (tak jednou za 3 neděle) a dokud nejde ven baterka, tak se HotSync nespustí.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 04. leden, 2010 10:30    Předmět: Citovat

No jak jsem psal výše - přes Bluetooth i TX jede, ale ne přes kabel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412