Fórum - Zobrazit téma - Jak nastavit sync s Outlookem? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak nastavit sync s Outlookem?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
prokyz
nováček
nováček


Registrace: 9.4. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt 27. prosinec, 2007 1:16    Předmět: Jak nastavit sync s Outlookem? Citovat

Když jsem na starém PC instaloval starý palm desktop, tak se mě to zeptalo, s čím chci spárovat synchronizaci PIM, jestli s PDesktopem či outlookem, tehda jsem ještě outlook neměl, bylo mi to jedno. Pak jsem outlook začal používat, hodil jsem tam cd s PDesktopem a reinstaloval, a zas se to zeptalo s čím že to chci PIM svázat...

Jenže, teď na novém počítači jsem si stáhnul aktuální PDesktop a ten se při instalaci na nic neptá, zkoušel jsem všemožné preferences, settings, custom, options a nikde po outlooku ani památka... Sakra kde to je??? Kde to zas svážu s outlookem??? A propos, můj přístroj je P m515...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 27. prosinec, 2007 1:42    Předmět: Citovat

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&myfaq=yes&id_cat=4&categories=Synchronizace#141
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: čt 10. prosinec, 2009 14:56    Předmět: Citovat

náhodou jsem narazil na sync Outlook 2007s Palmem i pro Visty
http://kb.palm.com/wps/portal/kb/common/article/8716_en.html
jsou tam i pro jaké Palmy je funkční i jaký OS
_________________
m 515 - TT3 - SD 1GB - 512 MB - 64 MB
slovní zásoba na 3 (tři) dny, neočekávejte proslovy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412