Fórum - Zobrazit téma - sync s win 7 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sync s win 7

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 30. listopad, 2009 8:25    Předmět: sync s win 7 Citovat

Zdravím všechny palmisty.

Chci se zeptat, zda-li někdo z vás již neřešil synchronizaci palmu (Palm TT5) s Windows 7 64 b. Na webu palmu jsem se dočetl, že synchronizace přez USB kabel není možná a proto přichází na řadu BT. Problémem ovšem je, že po instalaci Palm Desktopu 6.2 mi v nábídce connection chybí možnost BT sync. Nesetkal se s tím někdo z vás?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 30. listopad, 2009 8:32    Předmět: Citovat

Testoval jsem to na virtuální mašině pod VirtualPC2k7SP1 a šlo to normálně přes virtuální COMport.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 30. listopad, 2009 8:37    Předmět: Citovat

Taky jsem si nastavil virtuální com port v BT setupu, avšak palm mi neustále hlásí, že zařízení musí být spárovaný (což ovšem jsou) a synchronizace se okamžitě ukončí. Jediné, v čem se liším od postupu na palm.com je fakt, že v connection nemám volbu BT a tak to právě musím dát přes serial port...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 30. listopad, 2009 8:49    Předmět: Citovat

Problém je, že to nemůžeš systému jen tak říct. Ovladač BT by ti měl vytvořit COMport, který je svázaný s Centrem, a na ten musíš HotSync nasměrovat. Přes jiný to nepůjde, a nemůžeš si ho zvolit.
Pod VirtualPC to bylo jednodušší, protože u hostitelských XP jsem věděl který COM to je, a ten jsem ve vlastnostech virtuální mašiny nasměroval na její COM1.
Jestli v těch 7kách používáš Centro jako modem přes BT, tak je to COMport s číslem o jedničku menší, než má nastavený připojení (aspoň takhle to automaticky nastavuje toshibácký ovladač). Pokud nevzniknul, tak je to blbé; budeš muset v panelu ke svému BT vykoumat, jak vytvořit nový COMport a napojit ho na službu sériového portu spárovaného zařízení.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412