Fórum - Zobrazit téma - Centro - Chýbí výpis z hovoru - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Centro - Chýbí výpis z hovoru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 18. listopad, 2009 11:49    Předmět: Centro - Chýbí výpis z hovoru Citovat

Zdravim,

pouzivam uz nejaky ten patek Centro (v aj). Ted se mi stala takova vec, ze se mi nezapisuji hovory (ani prichozi, odchozi ci zmeskane) do vypisu z hovoru (Call log). Nevite, cim to muze byt? dival jsem se do mista v pameti a mam volnych jeste skoro 52Mb.

Dekuji vsem za Vasi pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 18. listopad, 2009 11:53    Předmět: Re: Centro - Chýbí výpis z hovoru Citovat

nneedd napsal:
Zdravim,

pouzivam uz nejaky ten patek Centro (v aj). Ted se mi stala takova vec, ze se mi nezapisuji hovory (ani prichozi, odchozi ci zmeskane) do vypisu z hovoru (Call log). Nevite, cim to muze byt? dival jsem se do mista v pameti a mam volnych jeste skoro 52Mb.

Dekuji vsem za Vasi pomoc


respektive: hovory se mi prestavali zapisovat od ca 10:50....stare hovory tam jsou....ale nove se nezapisuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 19. listopad, 2009 9:07    Předmět: Citovat

Jediné co mě napadá je, že používáš nějakou aplikaci která se seznamem hovorů pracuje a zmršila databázi.
Zkus v aplikaci Phone na záložce výpisu hovorů menu-Record-Purge-All. Smažeš celý výpis a nové hovory by se měly začít zaznamenávat.
Pokud to nepomůže, můžeš např. pomocí FileZ sáhnout do interní paměti na soubor PhoneCallDB a v Detailech mrknout, jestli není nastavený atribut ReadOnly (pokud jo, zruš ho).
A pokud nepomůže ani to, můžeš zkusit PhoneCallDB smazat a po restartu by se měl vytvořit nový.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne 22. listopad, 2009 10:23    Předmět: Citovat

Dekuji za tip. Ono se to tak nejak vyresilo samo.
Jen pro informaci pro ostatni: posledni novou aplikaci jsem do Centra instaloval asi pred ca 1/2 rokem. Ovsem podnikam a v call-logu jsem mel tedy za posledni ca rok desetitisice zaznamu (mam tak ca 100 hovoru (prichozich/odchozich/zmeskanych denne). Zkusil jsem vymazat tedy hovory starsi nez tusim 2 mesice....po tomto vymazani zrejme nejake pameti, zacal seznam hovoru se zas ukladat. Bohuzel jeste ten den mi Treo zamrzlo a po restartu jsem prisel o cely call log....od te chvile call log zapisuje standardne.

Vymaz call logu nemel nastesti zadny vliv na SMS ci adresar (coz by byl vetsi prusvih, neb synchronizuji tak 1x mesicne).

Kazdopadne dekuji za radu a preji hezky den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 23. listopad, 2009 10:11    Předmět: Citovat

Hm, to by mohlo znamenat, žes narazil na strop velikosti souboru databáze. Trochu neohrabaně by to mohlo vyřešit to, že by sis vždycky třeba k prvnímu dni v měsíci databázi se seznamem hovorů zazálohoval na kartu do adresáře, a v případě potřeby něco dohledávat by sis to překopíroval zpátky (a aktuální samozřejmě předem uložil), a potom překopíroval zpátky ten aktuální. Mám dojem že něco takového se mi taky kdysi stalo, když jsem měl v protokolu hovory za cca rok a 1/4.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412