Fórum - Zobrazit téma - Nový firmware pro Palm Pré 1.3.1 je k dispozici !!! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový firmware pro Palm Pré 1.3.1 je k dispozici !!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
milennium
nováček
nováček


Registrace: 24.10. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so 14. listopad, 2009 12:03    Předmět: Nový firmware pro Palm Pré 1.3.1 je k dispozici !!! Citovat

Tak ode dneška můžete ze svého Pré stahovat nový firmware 1.3.1. Tady je zpráva http://www.precentral.net/webos-131-update-available-download a já osobně to můžu potvrdit.
Ještě bych chtěl doplnit, že firmware má celkem 136Mb, takže doporučuji stahovat přes WiFi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 17. listopad, 2009 9:14    Předmět: Re: Nový firmware pro Palm Pré 1.3.1 je k dispozici !!! Citovat

milennium napsal:
Tak ode dneška můžete ze svého Pré stahovat nový firmware 1.3.1. Tady je zpráva http://www.precentral.net/webos-131-update-available-download a já osobně to můžu potvrdit.
Ještě bych chtěl doplnit, že firmware má celkem 136Mb, takže doporučuji stahovat přes WiFi...


Bohuzel stale jenom pro CDMA pristroje. V siti O2 jeste update dostupnej neni, bude do konce listopadu.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milennium
nováček
nováček


Registrace: 24.10. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út 17. listopad, 2009 10:58    Předmět: Citovat

Ano, bohužel je to tak... Palm opět ukázal jak si váží Evropských zákazníků.. Zatím je možné updatovat pouze na Americký firmware. Já ho v Pré měl takže mně to šlo. Včera jsem ale zpátky do Pré nahrál originální Evropský firmware 1.1.3 a čekám na update...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412