Fórum - Zobrazit téma - Pomoc Lifedrive umřel... - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoc Lifedrive umřel...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út 27. říjen, 2009 17:43    Předmět: Pomoc Lifedrive umřel... Citovat

Tak mě dnes opustil můj Lifedrive. Jeho konec doprovázelo silné křupání v hdd. Pak už jen tmavá obrazovka. Na zapnutí nereaguje, pouze svítí oranžová dioda při nabíjení, ale vypadá to že se nedokáže samo ukončit. Může to být jen tím hdd, nebo odešlo i něco jiného? Díky za případnou radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 27. říjen, 2009 18:22    Předmět: Citovat

Melo by to byt tim HDD... Co ti dela kdyz stisknes reset? Jinak tohle uz se mi taky jednou stalo, pomohlo ze jsem na par hodin odpojil baterku, prip. ji nechal uplne vybit, kdyz to slo... Pokud by to nepomohlo, zkusit disk v ctecce v PC, a kdyby ani to nepomohlo, tak uz jen transform na LF. Joa jeste sem nevidel LD (ani neslysel nebo necet) kterej by umrel na neco jinyho nez zavadu disku Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út 27. říjen, 2009 19:37    Předmět: Citovat

Díky za info. Na reset nereaguje. Chtěl jsem ho rozebrat a ten hdd zkusit v čtečce, ale nemůžu se do něj dostat. Ty dva šroubky jsou venku a z boku vidím na každé straně dvě místa kde asi zápačit šroubovákem, ale odolává. Jinak o předělávce na LF hodně uvažuji. Mám i odkaz na postup, ale ten zadní kryt to zatím kazí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 27. říjen, 2009 22:50    Předmět: Citovat

co ja vim tak sem nic nepacil, proste sem kryt nejak vysunul a vyklepl ;-) ale nemuzu to potvrdit, mel sem nejakej sroubovak za 10kc a sem rad ze sem ty sroubky dostal zpatky, jak byl zmrsenej... Ale to asi nikoho nezajima, takze klic. info je ze by se nic pacit nemelo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá 30. říjen, 2009 22:01    Předmět: LifeFlash Citovat

Tak jsem to už rozebral. Nemusí se páčit, ale je nutné zatlačit na západky z boku hodně tenkým šroubovákem, nebo š*cenzura* nože. Zkusil jsem mikrodrive ve čtečce a nic... Takže problem je asi v něm. Tím pádem se pouštím do předělávky na LifeFlash. Mám postup na nahrání PalmOS přes Linux. Existuje i nějaké jednoduší řešení přes winXP, visty? linux moc neovládám. Nebo byl by někdo ochotný nahrát na kartu, kterou koupím? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 02. listopad, 2009 10:46    Předmět: Citovat

Tadyhle je docela kvalitní návod:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2987
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412