Fórum - Zobrazit téma - TREO 680 - Neprichazi potvrzovaci SMS z banky - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TREO 680 - Neprichazi potvrzovaci SMS z banky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so 31. říjen, 2009 22:02    Předmět: Citovat

Kdysi jsem se o to zajimal a myslim, ze na Treu 270 se mi podarilo rozchodit FunSMS - viz http://www.fun4palm.de. Ovsem moc me to nenadchlo, sice to asi fungovalo ale uz to bylo zbytecne preplacane vsim moznym a hlavni vadu to nevyresilo, ponevadz to zrejme byla HW vlastnost Trea 270 - prichozi SMS se casto zobrazily az po vypnuti/zapnuti GSM modulu. Jinak myslim, ze obdobnych aplikaci je jak safranu a vetsinou budou placene, ponevadz budou mit spoustu 'suprovych' nadstavbovych funkci.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
palko
nováček
nováček


Registrace: 13.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so 31. říjen, 2009 22:16    Předmět: Citovat

Funsms jsem zkoušel, ale našel jsem jen verzi pro Treo 600 a na 680ce to nefachčí. Jinak tu aplikaci bych si klidně i koupil, kdybych věděl že to pomůže. Bohužel jsem zatím nic podobného nenašel Smutný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá 20. listopad, 2009 13:21    Předmět: Citovat

Bohuzel si nevzpominam, ze by se mi tenkrat podarilo rozchodit nejakou dalsi alternativni SMS aplikaci. Ovsem dnes mi z mBank chodi SMS zase klasicky z nejakeho ctyrmistneho cisla. Proc tomu tak je vsak nevim.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
palko
nováček
nováček


Registrace: 13.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá 20. listopad, 2009 17:11    Předmět: Citovat

Tak to Ti tedy závidím. Já tam mám pořád místo čísla "mBank-CZ" a musím kvůli tomu používat jiný mobil Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412