Fórum - Zobrazit téma - Palm TX Digitizer - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm TX Digitizer

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gogulux
nováček
nováček


Registrace: 19.1. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 16. červen, 2009 18:08    Předmět: Palm TX Digitizer Citovat

Uz nejakou dobu mam posunuty display a kalibrace nepomaha, nasel jsem, ze je to chyba digitizeru. Pristroj je asi rok a pul stary kupoval jsem ho tady u vas. Zaruka je 2 roky ? Nasel jsem jeste program PowerDiGi, ale nevim jestli problem resi, nebo pouze obchazi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. červen, 2009 18:55    Předmět: Citovat

Na nové přístroje je záruka samozřejmě 2 roky, na repasované 1 rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gnopak
nováček
nováček


Registrace: 14.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 15. červenec, 2009 15:02    Předmět: Re: Palm TX Digitizer Citovat

gogulux napsal:
Nasel jsem jeste program PowerDiGi, ale nevim jestli problem resi, nebo pouze obchazi.


Obchází. Nainstaloval jsem si ho, zaplatil, a na 2 měsíce jsem měl pokoj. Pak se problém objevil znovu i s aktivním PowerDIGI. Jsou to prostě hardwarově pokažené "dotykové pixely" nebo jak to nazvat.

Opravit to lze výměnou za skleněný digitizér, vyjde vás to zhruba na 2000 CZK včetně práce a poštovného, nabízejí to dvě různé firmy v USA.

Případně si můžete zakoupit jen skleněný digitizér za 29 USD plus nářadí za 10 USD plus poštovné asi 25 USD a uděláte si výměnu doma dle videa na youtube.

Navíc budete muset koupit novou fólii na displej - stejnou velikost, pochybuju že lze beztrestně odlepit původní fólii a přelepit na nový digitizér - tím se náklady o něco zvýší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 16. červenec, 2009 14:45    Předmět: Citovat

Jak kterou. Ale s ohledem na cenu a skutečnost, že většině fólií to neudělá dobře, nemá smysl na ní šetřit.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gnopak
nováček
nováček


Registrace: 14.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 25. září, 2009 9:24    Předmět: Skleněný digitizér je nainstalován Citovat

masoxCZ napsal:
Jak kterou. Ale s ohledem na cenu a skutečnost, že většině fólií to neudělá dobře, nemá smysl na ní šetřit.


Tak už mám Palm TX s novým skleněným digitizérem a s novým akumulátorem (starý vydržel už jen 4.5 hodiny, nový vydrží 9 hodin). AX Micro Solutions si naúčtovala $90 celkem (práce plus součástky plus poštovné od dodavatele k mojí kamarádce v USA), poštovné z česka do USA bylo 450 Kč, poštovné z Ameriky (od mojí kamarádky) do česka bylo $10. Celkem tedy 2150 Kč, a mám Palm TX o hodně lepší než nový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412