Fórum - Zobrazit téma - Pc nenajde palm - asi mam reseni - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pc nenajde palm - asi mam reseni

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 08. září, 2009 18:01    Předmět: Pc nenajde palm - asi mam reseni Citovat

Zdravim,

asi jsem prave nasel reseni znameho dlouhodobeho problemu, kdy pocitac neni schopen najit palm jako zarizeni a tudiz neni s cim synchronizovat. Povedlo se mi to vyresit smazanim souboru C:\system32\drivers\PalmUSBD.sys a od te doby hotsync normalne funguje. Pokud ma momentalne nekdo zmineny problem, prosim vyzkousejte a piste zkusenosti. Snad to nekomu usetri reinstalaci Windows.

(Windows XP, palm TX, USB kabel)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 10. září, 2009 19:16    Předmět: Citovat

Tak ve Vistách to nejspíš nezabírá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 10. září, 2009 20:22    Předmět: Odpoved Citovat

Asi jsem to mel upresnit, ten soubor smazat, pripojit palm, najit jej ve spravci zarizeni a potom znova nainstalovat ovladace z adresare PalmDesktopu. Jinak jsem zjistil, ze ikdyz nejse synchronizace pres kabel, pres BT jede porad jako by se nechumelilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 10. září, 2009 20:54    Předmět: Citovat

Přes BT to jede, ale jen když už máš za sebou alespoň jednu synchronizaci přes kabel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 11. září, 2009 8:28    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Přes BT to jede, ale jen když už máš za sebou alespoň jednu synchronizaci přes kabel.


Mi jede BT sync i na čerstvě nainstalovaném PC bez prvotní synchronizace přes kabel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 11. září, 2009 16:33    Předmět: Citovat

Tak odvolávám, co jsem odvolal. Teď jsem to zkusil ve Vistách a skutečně to běhá i po čerstvé instalaci. V XPčkách mi to dřív ale nějak nešlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 11. září, 2009 20:27    Předmět: Citovat

Co mi dělá problém, tak originální BT ovladače (v mém případě od Dellu). Pokud nechám Windowsí ovladač bluetooth, který funguje hned po instalaci Windows tak HotSync funguje. Pokud nainstaluji ovladač od Dellu + aplikaci pro Bluetooth od Dellu, nabídka Bluetooth v HotSyncu v Connections mi zmizne Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 11. září, 2009 21:12    Předmět: Citovat

Hmm, tak to bude možná podobnej problém, jakej jsem měl na minulým notebooku já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 14. září, 2009 9:58    Předmět: Citovat

Lukee: Jelikož Dell historicky dodával BT modulů asi 8 podle modelu noťase a roku výroby, jsi nám poskytl "vyčerpávající a hodnotnou" informaci. Pro některé modely je dokonce na výběr ze 3 typů podle kombinace s wifi.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 14. září, 2009 16:38    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: On palm je dost haklivy na soft k BT. Bezne pouzivam WIDCOMM a ten je ok. Mel jsem tu ale BT modul se softwarem Bluesolei a ten mel nasledujici problem. nebyl schopen najit, ze palm podporuje virtualni BT seriovy port a tudiz neumoznil nastavit synchronizaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412