Fórum - Zobrazit téma - zase čeština - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zase čeština

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po 24. srpen, 2009 16:48    Předmět: zase čeština Citovat

před nedavnem jsem se tu snazila vyresit problem s mym palmem - tungsten E, nejak se mi vytratila cestina. Je mozen ji nejak zase ziskat zpet? mam ho z druhe ruky.Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 24. srpen, 2009 21:26    Předmět: Citovat

Víš aspoň, která lokalizace to je? PiLoc nebo Locale?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 25. srpen, 2009 8:09    Předmět: Citovat

spis jaka lokalizace to byla, kdybych vedela kde to zjistim, tak to reknu, ale nemam tuseni - ale podle toho co to umelo, tak spis Piloc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. srpen, 2009 12:29    Předmět: Citovat

PiLoc si stáhneš odsud:
http://piloc.penreader.com/files/Full/PiLoc-CzechMoravia-TungstenE-Full.zip

Pokud ale nemáš sériové číslo, bude ti to fungovat jenom 14 dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 25. srpen, 2009 13:08    Předmět: Citovat

diky moc, a nejde to nejak obejit? Stydící se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 25. srpen, 2009 13:10    Předmět: Citovat

Jako ukrást? Pobavený V tom ti na tomto serveru nikdo neporadí. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 27. srpen, 2009 10:05    Předmět: Citovat

fiksa: Tak především, pokud jsi to koupila v ofiko distribuci nebo z ní pochází, k němu PiLoc byl bundlován a číslo bylo součástí balení. Pokud ho máš ze zahraničí, mrkni se do downloadu jestli hawkova lokalizace chodí i na T|E (mám dojem že jo), a nainstaluj si ji. A nezapomeň mu přispět, je to asi nejužitečnější SW pro palmy co pro naše končiny existuje (ještě pro Treo/Centro mu konkuruje Butler).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 27. srpen, 2009 14:34    Předmět: apropos Citovat

omlouvam ze se tu rozbijim thread, ale je mozne u hawkovy lokalizace prepnout nejak ISO na Win a zpet bez rebootu zarizeni?

na PiLocu jsem to na TT delal denne, mam k tomu duvody, ale na T|X jsem uz na to rezignoval a cinnosti ktere jsem delal na TT delam dal na TT, takze nosim dva Palmy.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 27. srpen, 2009 22:10    Předmět: Citovat

Dá se to taky udělat tak, že PiLoc vypneš a zapneš ho jen tam, kde ho potřebuješ přes PiLoc Monitor. PiLoc pak funguje perfektně, jen musíš zjistit, ve kterých aplikacích způsobuje restarty, a tam ho nikdy nezapínat (např. DocsToGo).

Ad 1. dotaz v tomto vlákně) Nevím o tom, že by moje lokalizace fungovala na T|E, a rozhodně bych to nedoporučoval zkoušet nezkušeným uživatelům. Může dojít k cyklickému restartu, který by tazatelka nemusela rozdýchat.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: pá 28. srpen, 2009 8:23    Předmět: Citovat

ptal jsem se na tvoji cestinu, ne na PiLoc. PiLoc ma primo v graffiti command menu ikonku na prepinani lokalizace.

utilita ESwitch, ktera je ale k tvoji lokalizaci vzdycky restartuje. zajimalo mne zda se to neda za chodu...
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 28. srpen, 2009 9:59    Předmět: Citovat

S mojí lokalizací to nejde a ani se nezdá, že by to někdy šlo. Řešení přes PiLoc Monitor je mimořádně funkční a nejsou tudíž třeba žádná další vylepšení na mojí straně
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fiksa
nováček
nováček


Registrace: 19.11. 2006
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt 29. červenec, 2010 17:35    Předmět: čeština Citovat

ach ta čeština, doba 14 dni vyprsela, seriove cislo mam, ale netusim kam jej zadat, abych tim ziskala peknou celou verzi cestiny pro muj palm. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 29. červenec, 2010 18:44    Předmět: Re: čeština Citovat

fiksa napsal:
ach ta čeština, doba 14 dni vyprsela, seriove cislo mam, ale netusim kam jej zadat, abych tim ziskala peknou celou verzi cestiny pro muj palm. Diky.


Spust lokalizaci (ikona s vlajkou), klepni na menu a jedna z tech 2 polozek co tam je bude neco jako "Enter registration key" nebo tak. No a tam to vyplnis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
albinek
nováček
nováček


Registrace: 31.1. 2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Blansko

PříspěvekZaslal: st 04. srpen, 2010 22:10    Předmět: Citovat

btw. obnova threadu po roce Vysmátý Vysmátý Vysmátý
_________________
Treo 650, Tungsten E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412