Fórum - Zobrazit téma - skleněný digitizer pro palm tx - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

skleněný digitizer pro palm tx

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gnopak
nováček
nováček


Registrace: 14.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: pá 10. červenec, 2009 16:04    Předmět: skleněný digitizer pro palm tx Citovat

DD,

muj palm tx je dva roky stary a ma ten vseobecne znamy problem s digitizerem. Cili dotykovy displej reaguje jinde nez mam stylus, a neni mozne zkalibrovat pomoci Palm Preferences. Proto jsem koupil a nainstaloval program PowerDIGI, ktery to zlepsil, ale po 2 mesicich uz to nezvladne ani PowerDIGI.

Na www.gethightech.com lze koupit glass digitizer pro Palm TX za 30 USD. Instalovat ho sam si ale netroufam. Udelal by to nekdo pro me za uhradu? Napr. přímo palmhelp, ale i kdokoliv ostatní, pokud si troufá. Na webu www.gethightech.com je k tomu nějaké youtube instruktážní video, a na youtube lze najít ještě aspoň jedno neoficiální video.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 10. červenec, 2009 18:47    Předmět: Citovat

Není problém, u nás práce vyjde na 350,- Kč + 250,- Kč zprostř. poplatek + poštovné. Celkem přesně na 699,- Kč. Hotové je to do dvou dní. Zakázku je nutno zadat na servis.palm.cz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gnopak
nováček
nováček


Registrace: 14.2. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st 15. červenec, 2009 14:56    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Není problém, u nás práce vyjde na 350,- Kč + 250,- Kč zprostř. poplatek + poštovné. Celkem přesně na 699,- Kč. Hotové je to do dvou dní. Zakázku je nutno zadat na servis.palm.cz.


Díky za nabídku. Zjistil jsem že si to můžu objednat včetně instalace přímo u toho výše jmenovaného dodavatele skleněného digitizéru a vyjde to o něco levněji než od palmhelp, včetně přeposlání opraveného Palmu do ČR přeposílací službou (posílají opravené zboží jen do "západní" Evropy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 15. červenec, 2009 15:01    Předmět: Citovat

gnopak napsal:
Badel napsal:
Není problém, u nás práce vyjde na 350,- Kč + 250,- Kč zprostř. poplatek + poštovné. Celkem přesně na 699,- Kč. Hotové je to do dvou dní. Zakázku je nutno zadat na servis.palm.cz.


Díky za nabídku. Zjistil jsem že si to můžu objednat včetně instalace přímo u toho výše jmenovaného dodavatele skleněného digitizéru a vyjde to o něco levněji než od palmhelp, včetně přeposlání opraveného Palmu do ČR přeposílací službou (posílají opravené zboží jen do "západní" Evropy).


Ono skoro všude je levněji, než na PalmHelpu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 15. červenec, 2009 18:25    Předmět: Citovat

Na takovýhle "zaručený" informace bys mohl být opatrnější. Jednak to není pravda a jednak hláška "všude je levněji" je už z principu nesmyslná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 15:07    Předmět: Digitizer u nas Citovat

Je nejaka sance digitizer koupit u nas? Mam tak trochu problem s TX ve spodni casti, zda se ze PowerDigi tomu moc nepomuze, 30USD bych klidne obetoval, ale postovne hadam bude stejne jako cena toho zbozi.

Kdyby to nejaky servis mel dostupne u nas, rad bych skleneny digitizer koupil, vymenu nejspis klidne zvladnu sam.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 15:36    Předmět: Citovat

A nechat udělat výměnu u nás se ti nechce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 15:42    Předmět: vymena u vas Citovat

sezenete skleneny digitizer za rozumnou cenu a prace nebude premrstena?

principielne nemam problem nechat si neco opravit v servisu, jen konstatuju, ze pote, co jsem dal dohromady funkcni smartphone z tri nefunkcnich, menil kondenzatory na PC zakladni desce, osazoval pametovy modul pro ZX Spectrum, pajel zpet na zakladni desku utrzeny konektor v Apple iBooku a prosel par dalsima chutovkama, tak si na to troufam sam.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 15:44    Předmět: Citovat

O tom nepochybuji, jen je problém v tom, že na prodej dílů pro samouky není možné poskytovat záruku (máme s tím špatné zkušenosti) a proto ty displeje samostatně neprodáváme. Jinak by bylo asi dobré to řešit třeba mailem, ať tady veřejně neprobíráme jednu zakázku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 16:17    Předmět: Citovat

rad to soukrome proberu, nicmene nenarazil jsem nikde na mail a SZ spadla automaticky do nedorucene SZ, netusim proc.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412