Fórum - Zobrazit téma - Aplikace se hotsyncují ale chybí ikony - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Aplikace se hotsyncují ale chybí ikony

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rinovak
nováček
nováček


Registrace: 26.5. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 0:08    Předmět: Aplikace se hotsyncují ale chybí ikony Citovat

Získal jsem starý Tungsten E pro použití na e-book reader a mp3 přehrávač. Vyměnil jsem baterku (mimochodem super kauf kolem 5USD doprava zdarma za týden z HK viz http://www.suntekstore.com/c/20000004/palm-accessories/a/index.html). Mám stařičký m515, z toho jsem vcelku úspěšně hotsyncoval co tam bylo. Když se ale pokusím instalovat (přes Palm Desktop 4.1.4) do TE nové aplikace (Real One + TCPMP playery, Easy Calc), aplikace se uloží do RAM, (vidím je tam s pomocí 3XCom), ale nevidím žádné ikony pro jejich spuštění. Přitom pokusná instalace např. Real One do m515 byla úspěšná s ikonou na základní ploše.
Nemáte někdo potuchy vo co go?
Díky, Rich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 0:18    Předmět: Citovat

Takhle se to dělat nedá. Koukni na tohle:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=256
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rinovak
nováček
nováček


Registrace: 26.5. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 1:43    Předmět: Citovat

Abych pravdu řek, sám jsem byl překvapen, když jsem hotsyncnul m515 na TE a ono v podstatě všechno fungovalo (kromě češtiny v eReaderu což mi tolik nevadí). Takže jsem si spokojeně pár dní četl knížky a problém nastal když jsem chtěl přidat další apps.
No díky za nasměrování, naštuduju to a zkusím vše znovu od základů podle kuchařky. Vlestně ani těch 100 e-books co tam mám netrvalo tak dlouho nahrát. Ozvu se, esli se to povede. Dík!

mimochodem, neexistuje nějaký ekvivalent Total Commanderu pro PalmOS? Bez něj se ve WinXP ani nehnu a doufal jsem že Palm něco takového má - našel jsem jen ten 3Xcom, který je dobrý na informace ale asi nic víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 06. srpen, 2009 8:21    Předmět: Citovat

Z freewaru treba UniCMD, FileZ, placeny pak treba Resco Explorer nebo Zlauncher... Je toho hodne, staci hledat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412