Fórum - Zobrazit téma - Jen pro zasmání... (i když jak pro koho) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jen pro zasmání... (i když jak pro koho)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: čt 04. červen, 2009 17:43    Předmět: Citovat

Ale prd, systém není jen o vzdáleném přístupu k datům. Garnet má bohužel mnohem více nedostatků.
WebOS přece přináší i jiné novinky.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá 05. červen, 2009 1:21    Předmět: Citovat

Hmm, trochu mě zděsila "poznámka pod čarou" na stránce

http://www.palm.com/us/products/phones/index.html

označená číslem 1, která se vztahuje k ceně Prečka...

obzvlášť poslední věta (podle mě) docela odpovídá tvrzení "odpůrců" webOS, že bude potřeba být neustále online:

Citace:
Use of select unlimited data bundle plans will be required.


Jsem strašně zvědavej, jak to nakonec bude... Jsem spíš příznivce nového systému a optimista, co se týče nejasností okolo něj... Machr

Ad datové tarfiy u nás:
Před 2 měsíci jsem si aktivoval "neomezený" internet do mobilu u O2. První tři měsíce mám zdarma, poté to stojí měsíčně 150,-Kč, přičemž jediný limit je 150MB za měsíc. Za ty dva měsíce, co jsem toho náležitě využíval (nechci tvrdit, že maximálně) jsem nejvýše probrouzdal 70MB, a to se bavíme o prohlížení stránek, stahování obrázků, příloh, apod. Očekávám, že data přenášená skrz Palm Synergy - synchronizace PIM - budou mít malý objem.

Jak říkám, očekávám, že mě Palm příjemně překvapí... Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 08. červen, 2009 8:46    Předmět: Citovat

Czechnology: A mimochodem, pokud si myslíš že Pre jde synchronizovat pouze se servery Palmu, tak jsi úplně mimo; už vyšel Pocket Mirror pro Pre, synchronizující např. s Outlookem.
A mimochodem, které z těch nových funkcí webOSu bez kterých nemůžeš být a netýkají se datových přenosů jsou pro webOS unikátní?
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 08. červen, 2009 12:02    Předmět: Citovat

Příkladně třeba (aspoň doufám) kvalitnější práce s kódováním (unicode?).
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 09. červen, 2009 11:34    Předmět: Citovat

Chceš mi tvrdit, že Pre je jediný telefon který s národními znaky pracuje bezchybně?
Celé se to odvíjí od tvého zcela neopodstatněného přesvědčení, že výrobce je povinen garantovat spokojenost každého jednotlivého potenciálního zákazníka. A to samozřejmě není. Vhodnost a volba produktu pro zamýšlený účel je problémem zákazníka; s jedinou výjimkou, a tou jsou produkty vytvářené na individuální objednávku. V tom případě ale zákazník odpovídá za správnost zadání.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 09. červen, 2009 17:01    Předmět: Citovat

Bože to je jak u blbejch.
S diskuzí v tomto tématu končím, protože opravdu nemá cenu rozebírat klady/zápory nějakého zařízení, když je jako protiargument použito "když se ti to nelíbí, tak si to nekupuj" a "problém je v tobě, ne ve výrobci" Pochybující
Ostatně zavřel bych i většinu ostatních fór, protože když se ti tohle nelíbí nebo tamto nefunguje, tak si kup něco jiného. Univerzální rada, ohromně inteligentní...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. červen, 2009 9:23    Předmět: Citovat

Rozhodně inteligentnější než jako hlavní nedostatek uvádět hlavní charakteristický znak Radostný

Ale webOS telefony budou mít jeden dost zásadní problém... jakmile jejich majitelé vyjedou do zahraničí, po návratu se díky politice prohibiční cenové politiky roamingových dat nejspíš střelí do hlavy, jakmile otevřou vyúčtování.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412