Fórum - Zobrazit téma - Více možností u Snooze? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Více možností u Snooze?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá 17. duben, 2009 11:47    Předmět: Více možností u Snooze? Citovat

Nasel jsem tento programek:
http://hobbyistsoftware.com/snoozy-more.php

Moc se mi libi, ale ma jednu vadu, ze mi na Centru stabilne jde do resetu. Nevite o nejake alternative? Jde mi o to abych si pri nejake udalosti z kalendare mohl nastavit za jak dlouho me to ma upozornit znovu.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 17. duben, 2009 15:18    Předmět: Citovat

Jo tak to je funkce, kterou jsem u všech diářů taky vždycky postrádal. Jsem zvědavej, jestli někdo něco objeví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 17. duben, 2009 15:28    Předmět: Citovat

V utery budu mit novy cisty Centro, tak to vyzkousim na nem, jestli se to jen s necim nemlati...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá 17. duben, 2009 18:03    Předmět: Citovat

Ja to zkousel po hardresetu a to jak ostrou verzi, tak beta verzi a delaly mi to obe. Staci nastavit nejakou udalost, zazvoni alarm, nechat to byt (proste jako kdyz to zmeskate) a po 5ti minutach by se mel alarm opakovat a v tom nastane ten reset.

Stejnou funkci ma i -Datebk6-, ovsem je to kompletni diarova aplikace. Sice asi dobra, ale taky dost slozita.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 17. duben, 2009 18:44    Předmět: Citovat

Tak DateBk používám už spoustu let, ale tuhle funkci jsem tam dodnes neobjevil Stydící se Kde to tam je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so 18. duben, 2009 11:04    Předmět: Citovat

To je divny, ponevadz je to defaultne zapnute (viz prvni obrazek). A jak pak vypada upraveny Alarm je na druhem obrazku. V pravem hornim ruzku je mozno vybrat za jak dlouho se ma alarm opakovat.


_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 18. duben, 2009 22:23    Předmět: Citovat

Aha, tak já měl na mysli trochu jinou funkci, o tomhle samozřejmě vím. Mně by se líbilo, kdyby se dalo nastavit, že jednou tě to má upozornit třeba tejden předem a podruhý 2 hodiny předem. To by mi přišlo fakt praktický a přitom to žádnej diář nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 11:20    Předmět: Citovat

Tak ja nevim, ale to mi prijde, ze taky je i v zakladu, viz dalsi obrazek. Radostný


_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 17:08    Předmět: Citovat

...a kde tam vidíš to vícenásobný upozornění?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 20:28    Předmět: Citovat

Jo takhle... vicenasobne, tak ted si rozumime Radostný Tak to nevim, ale taky to Datebk vicemene resi, ne? Nejdriv si nastavis alarm tyden predem a jak ta udalost vybehne, tak pak si primo v tom vybehlem alarmu nastavis 2 pred (2 hour before End).
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 21:05    Předmět: Citovat

Hmm, no ale to mi právě nevyhovuje, chtěl bych si to nastavit, když si tu událost vytvářim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cube48
nováček
nováček


Registrace: 24.7. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 23:10    Předmět: Citovat

@Badel: A nedela nahodou tohle polozka "Advance" pri vytvareni udalosti v DateBk6? Sam jsem to v praxi nezkousel, ale podle manualu by to melo byt presne ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 19. duben, 2009 23:22    Předmět: Citovat

No je to skoro ono, ale ne úplně. Nelze to totiž použít u floating events, což jsou v mém případě skoro všechny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412