Fórum - Zobrazit téma - zLauncher, duplicitní zobrazování ikon - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

zLauncher, duplicitní zobrazování ikon

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt 16. duben, 2009 17:14    Předmět: zLauncher, duplicitní zobrazování ikon Citovat

Mam na karte x stejnych programu jako uvnitr Centra. A zLauncher mi je oba zobrazuje v systemu. Jeden tedy s malickou ikonkou (viz prilozeny obrazek). Nevite jak to zrusit? Aby se ty programy na karte proste vubec nezobrazovaly? Respektive abych je videl pouze na karte a ne i v systemu. Driv jsem to takhle duplicitne rozhodne nemel a nevim jak se to tam objevilo. Stydící se


_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 16. duben, 2009 18:21    Předmět: Citovat

Pravděpodobně si vytváříš zástupce na tytéž aplikace umístěné na kartu pomocí ZLauncheru, od nichž už máš jedny exempláře ve standardní složce Launcher na paměťovce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt 16. duben, 2009 18:40    Předmět: Citovat

Tak jsem na to zrejme prisel. V zLauncheru je volba 'Options->Refresh Apps' a to vam vytvori zastupce na vsechny aplikace na karte. A vyhodit ty zastupce se mi povedlo tak, ze jsem aplikace z karty smazal a provedl ten Refresh Apps. No a pak jsem aplikace nahral zpet na kartu.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt 16. duben, 2009 18:49    Předmět: Citovat

Také jsem trpěl stejným problémem (treo 680+ Zlauncher v.5.44CZ). Řešení jsou dvě.:
1) Buď si vyházíš z Centra všechny duplicitní programy, což mi připadá nepraktické (možná i nebezpečné) a v případě NVBackupu mi z karty

a)nefungovalo plánované zálohování,
b)v případě nainstalovaného NVBackupu v interní paměti a zaškrtnutí v preferencí Put NVBackup on cart on backup , zapiíše se ti program na kartu a máš ho opět 2x.
2)
lepší řešení je využít Zlauncher a jeho schopnosti:
-založit si v ZL záložku s libovolným názvem (já mám název &#8222;na nic&#8220;) /menu-new tab/
-v preferencích záložky, na kartě hlavní zaškrtnout skrýt /menu-tab Properties..-General-Hide/
-všechny programy, které nechceš vidět přesuň do této kategorie
- skryj kategorii /tab-Show/Hide Hidden Tabs
Všechno máš stále uvnitř Centra i na kartě jen to nevidíš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412