Fórum - Zobrazit téma - TomTom SD card ejected! Error#2 - T680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TomTom SD card ejected! Error#2 - T680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chorcheee
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne 12. duben, 2009 16:45    Předmět: TomTom SD card ejected! Error#2 - T680 Citovat

Zdravim.
Chtel bych pozadat o radu. Snazim se jiz dva dny bezvysledne rozchodit TT6.010. Vse udelam dle prilozeneho navodu a kdyz se chystam TT pustit na T680 vyhodi mi to tuhle hlasku: TomTom SD card ejected! Error#2. Jeste me napada, jestli by to nemohlo byt tim, ze jsem neaktivoval pred pustenim mapy. Problem je, ze pro aktivaci po me chteji ID pristroje a kdyz ho zadam dostane se mi vysvetleni, ze to neni platny format ID (ID jsem nasel pomoci Resco Explorer 2009). Samozrejme jsem pouzil TomTomNAV6_Update.

Pokud by nekdo vedel, diky moc za odpoved.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 12. duben, 2009 22:22    Předmět: Citovat

Tim updatem jsi měl na mysli tohle?
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1966
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chorcheee
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po 13. duben, 2009 10:18    Předmět: Citovat

presne tak. zkousel jsem celou instal jeste jednou a stale nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 13. duben, 2009 22:41    Předmět: Citovat

Ještě jedna taková nepravděpodobná možnost - TomTom měl dřív takový zabezpečení, že když sis ho zkopíroval na jinou kartu až po prvním použití, tak to nefungovalo. Bylo nutno kartu zkopírovat před použitím, protože pak se na ní zaznamenalo ID karty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chorcheee
nováček
nováček


Registrace: 7.1. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út 14. duben, 2009 9:34    Předmět: Citovat

Vyreseno novym TT. Stary proste nechodil. Cili je mozna i tvoje varianta. diky za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412