Fórum - Zobrazit téma - LD - kuriozita... - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LD - kuriozita...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 19:53    Předmět: LD - kuriozita... Citovat

Tak jsem hledal na netu obrazky LD, a co jsem nenasel:

Jo a na ty strance kde jsem to nasel: http://www.compax.ru/2-19-2-8.html je jeste dalsi zajimava vec... Podivejte se vlevo od toho obrazku na vypis pristroju, konkretne je tam Treo LifeDrive Pobavený Pochybující Ja se z tech rusaku jednou zblaznim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 20:26    Předmět: Citovat

Tenhle obrázek na netu hodně koloval v době, kdy se spekulovalo a tom, jak bude vypadat novej Palm (LifeDrive).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 28. květen, 2008 20:56    Předmět: Citovat

Asi jo... Ale v ty dobe pro me vrcholnou prenosnou technikou byl Alcatel OT Max a co se tyce internetu tak jsem mel vytaceny pripojeni a na netu jsem moh byt jen pul hodiny denne, protoze to bylo pekelne drahy... Ale vic me dostalo to Treo LifeDrive, to bylo jako pecka mezi voci a malem me museli krisit... A taky jsem tenhle obrazek videl nedavno na Aukru, jeden chlapik tam prodaval LD a mel tam tenhle obrazek... Nechapu pokud ten LD opravdu mel (nevypadal moc duveryhodne), jak to tam mohl dat, kazdopade jsem mu napsal mail a neodpovedel... Jo a moje oblibena zabava posledni doby je prochazet vsemozny internetovy bazary a opravovat chyby v inzeratech s palmy... Nejcastejsi chyba je Tungsten T|X, potom v popisu T|X barva cerna (malickost) a nebo treba Thungsten T5... Musim rict ze lidi kterym to pisu jsoun ze me nadseny, protoze nekomu pisu treba 3x tydne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 15:13    Předmět: Citovat

To byl možná jeden z těch podvodníků, co udělali pár obchodů za pár kaček, pak nabídli dražší zboží, zinkasovali prachy a zmizeli. Aukro se pěkně prohne, škoda je prý dost přes mego a Aukro má vpodmínkách, že v případě podvodu vyplácí až 3.000,- jako odškodnění.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 15:39    Předmět: Citovat

Tjn... Ty dopadnou... Ale meli by vyplacet alespon nejakou skutecnou hodnotu, co kdyz si koupis neco drazsiho... Ale o tomhle pripadu nic nevim, kde ses o tom dozvedel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pavelbures
nováček
nováček


Registrace: 4.8. 2005
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 16:57    Předmět: Citovat

Říkali to v Televizních novinách, tam se na aukro v poslední době zaměřujou nějak často (a velmi fundovaně), viz sklenice s logem Policie ČR.
_________________
Vlastním: HP iPaq hx4700 (WM5), Nokia e61
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 29. květen, 2008 17:24    Předmět: Citovat

Televizni noviny sice sleduju, ale zminky o Aukru mi nejak uchazi... Ale mrknu na novinky nebo idnes...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 30. květen, 2008 12:13    Předmět: Citovat

Bylo toho plný zpravodajství jak na idnesu, tak lidovkách a novinkách, a objevilo se to i v televizi. A co se týče náhrady ... Aukro proplácí plnou cenu do hranice 3.000,- ale jelikož se ty podvody týkaly věcí nad 3.000,- a jednalo se o desítky až stovky podvedených, mají i při tomhle stropě dost problém se solventností.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LifeDriver
nováček
nováček


Registrace: 18.3. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 03. duben, 2009 13:19    Předmět: Citovat

jo jo napisu na google lifedrive polovicka obrazku je normalni a druha tyhle slataniny Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412