Fórum - Zobrazit téma - LifeDrive a plná lokalizace - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LifeDrive a plná lokalizace

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
runner
nováček
nováček


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 21:09    Předmět: LifeDrive a plná lokalizace Citovat

Zkoušel jste někdo po updatu na 2.0 plnou lokalizaci PILOC na LD? Dneska jsem to po delší době zkusil, stáhnul z webu poslední verzi a ono to funguje zatím bez problémů Vysmátý .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 14. srpen, 2006 22:37    Předmět: Citovat

Tak si zkus nainstalovat třeba SlovoEd a pustit ho v rezidentním módu. Uvidíme, jak dlouho budeš takhle nadšenej. Rozpačitý

...a to jsou prosím obojí produkty téže společnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
runner
nováček
nováček


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út 15. srpen, 2006 8:05    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Tak si zkus nainstalovat třeba SlovoEd a pustit ho v rezidentním módu. Uvidíme, jak dlouho budeš takhle nadšenej. Rozpačitý

...a to jsou prosím obojí produkty téže společnosti.

SlovoEd nepoužívám. Zatím sem to zkoušel s většinou programů co mám v LD a běží to. Uvidíme.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 15. srpen, 2006 13:52    Předmět: Citovat

Já používám SlovoEd a malou lokalizaci Piloc pro Treo 650 a nemám žádné problémy se stabilitou, a to používám SlovoEd téměř denně. Problémy byly se starší verzí Piloc pro update 1.13 ROW, ale i tam je bylo možné vyřešit zamknutím Pilocu v RAM pomocí freewarové utlity RLock. K zajištění stability jsem ale musel zamknout většinu rezidentních programů (nikoliv pouze Piloc).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 15. srpen, 2006 15:40    Předmět: Citovat

Problém není jen do té doby, kdy nepustíš SlovoEd v rezidentu. A to není jediný případ. Mohl bych vyhrabat z databáze desítky případů, kdy uživatelům přestal padat palm poté, co se odstřelil PiLoc. Tahle lokalizace je fakt na draka, to mi můžete věřit. KO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 0:49    Předmět: Citovat

SlovoED+Piloc: nedávno jsem zde něco podobného řešil. Se SlovoED jsem měl též problém v rezidentu. A nakonec jsem díky jinému slovníku zjistil, že problém u SlovoED je pouze v případě že se přidá ikona do QuickLaunch. Pokud je SlovoED rezidentní na 2 tapnutí na hledání, nepadá to (nespadlo mi to hodně dlouho, od té doby co jsem to dořešil)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 8:07    Předmět: Citovat

Existuje několik způsobů nastavení, jakými lze SlovoEd z rezidentu vyvolat. Padá to jen v některé kombinaci. Paragon jako vždy na upozornění o chybách nijak nereaguje. Dobrá třetina jeho jinak velmi pěkných aplikací obsahuje nějaké závažné chyby. Nechápu, že si tak kazí jméno. Ohořelý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 16. srpen, 2006 9:11    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Nechápu, že si tak kazí jméno. Ohořelý

Vytřískat ze zákazníků peníze a pak na ně s*át? Mrkající Podpora z jejich strany je opravdu mizivá nebo dokonce nulová..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412