Fórum - Zobrazit téma - chybne odpojeni T5, problem s pameti a sd kartami - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

chybne odpojeni T5, problem s pameti a sd kartami

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 10:51    Předmět: chybne odpojeni T5, problem s pameti a sd kartami Citovat

Dobry den,
vcera mi omylem ujela ruka a odpojil jsem kabel v dobe, kdy byl Palm pripojen k PC pres Drive Mode. Ted se v Palmovi nemuzu dostat na interni pamet ani na sd kartu. Drive Mode funguje bez potizi, v PC soubory vidim, ale Files mi misto interni pameti hlasi jen Internal drive (bez souboru) a Card (taktez bez vypisu souboru), Resco Explorer hlasi chybu "Memory: invalid parameter. (0x0103): SD2GB(HRadostný:/". Jinak vse se zda funkcni, do ROM a RAM se pomoci Resco Exploreru podivat da. Nevite, jak to napravit? Diky.

PS: Soft Reset ani Warm Reset nepomahaji. Hard resetu bych se rad vyhnul... predpokladam, ze nekde zustala viset informace o tom, ze se pouziva drive mode a tak je pristup na kartu a interni disk zablokovan...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 12:08    Předmět: Citovat

Zkus smazat saved a unsaved preferences pro Drive Mode. Je taky mozny, ze jsou chyby na ty karte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 12:14    Předmět: Citovat

A kdyz ho pripojis k PC a standartne odpojis tak se nic nestane? Ani kdyz das "Bezpecne odebrat HW"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 13:17    Předmět: Citovat

saved a unsaved preferences tam zadny nejsou - resp. v Resco Exploreru je polozka Control Panel a tam jsou, ale nic o Drive Mode tam neni.

po odpojeni od pc (bezpecne odebrat) se nic nestane - odpoji se to a problem pretrvava...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 13:18    Předmět: Citovat

Zajimavy problem.
Mozna bych jeste zkusil smazat soubory z RAM co patri Drive Mode aplikaci (treba podle stejneho creator name)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 14:28    Předmět: Citovat

hmm, to mi budes muset priblizit, prosim. nejak tam nemuzu nikde nic najit. jinak CardInfo mi zobrazi spravne jak jmenovku karty a int.disku, tak i jejich zaplneni a volne misto. v Resco Exploreru je pak jeste jeden "disk" - BuiltIn a na ten se taky nedostanu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: st 25. únor, 2009 17:33    Předmět: Citovat

Do obsahu Saved Preferences můžeš vlízt třeba přes FileZ (je tady ke stažení).
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 26. únor, 2009 17:26    Předmět: Citovat

Nebo jinak. Stahni si CleanStart a pohraj si s nastavenim, co se ma zavest pri bootu. Nejdriv bych vsechno povypinal, a pak postupne pridaval. Mrkni na to, pochopis to, az to uvidis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: pá 27. únor, 2009 10:39    Předmět: Citovat

tak nakonec to vyresila zaloha dat do PalmDesktop (slo mi v podstate o kalendar, memos a tasks, aplikace stejne budu muset instalovat znovu...) a hard reset. tomu jsem se chtel vyhnout, ale nebylo zbyti. 2 roky v kuse bez hard resetu jsou pryc, tak doufam, ze dalsi HR bude nejdriv az zase za 2 roky... jestli do ty doby nebudu spokojenym majitelem Palm Pre. Překvapený) diky za vase tipy, bohuzel saved a unsaved prefs to neresily a clean start jsem neinstaloval, protoze se to stejne chovalo cim dal podivneji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412