Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po 02. únor, 2009 13:25    Předmět: Palm Pre Citovat

Jestli to jeste nevite, tak CDMA verze pro Sprint pry bude uz v polovine Unora. Snad bude brzy i evropska verze !

http://gadgetsonthego.net/2009/02/sprint-palm-pre-might-actually-be.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 02. únor, 2009 15:44    Předmět: Citovat

Vybordelne.. Nevite nahodou nekdo jestli funguje ta Sprint verze i u naseho Ufona? Docela me tahle kombinace laka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 02. únor, 2009 16:04    Předmět: Citovat

Colligan se vyjádřil, že evropská bude v polovině roku. Divný ale je, že taky řikal, že obě verze se připravují naráz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: po 02. únor, 2009 16:07    Předmět: Palm Pre a Ufone Citovat

myslim ze Ufone pouziva exoticky pasmo kolem 450 Mhz, krery maji snad 1 nebo dve dalsi site na svete, takze ne ;-(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: po 02. únor, 2009 23:32    Předmět: Citovat

Já bych prosil dualSIM Posměváček
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 7:11    Předmět: Citovat

U me zalezi hodne na cene,jestli si Pre koupim.A taky ted nedokazu presne odpovedet,jestli ano,nebo ne,protoze okolo pre i web os je stale az moc otazek.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 11:16    Předmět: Citovat

Jestli si to koupím, tak jen kvůli tomu, že je to palm a abych viděl, jaké to je... Kdyby se objevil takovej foun od jiné firmy, tak na 99% ne...
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 12:49    Předmět: Citovat

Czechnology napsal:
Jestli si to koupím, tak jen kvůli tomu, že je to palm a abych viděl, jaké to je... Kdyby se objevil takovej foun od jiné firmy, tak na 99% ne...


Proč? Nějaká špatná zkušenost s hw Palmu? Navíc pochybuji, že by jiná firma měla webOS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 15:59    Předmět: Citovat

Bude záležet na ceně.... Doufám, že by třeba nějaký operátor mohl dotovat? Bych se mohl i upsat... Vysmátý
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 17:07    Předmět: Citovat

Kdyz dotovanej tak jedine Vodafone.. To udolicko kde bydlim je tak dokonale odstineny, ze EDGE od Vodafonu je jediny 'vysokorychlostni' pripojeni pres mobil co tady mame, a donedavna nebylo ani to Překvapený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 03. únor, 2009 22:24    Předmět: Citovat

kinter napsal:
Proč? Nějaká špatná zkušenost s hw Palmu? Navíc pochybuji, že by jiná firma měla webOS.

No, sice v servisu byl, ale zklamala mě víc úroveň servisu než hw.
Ale co jsem měl na mysli bylo, že mi ten telefon nepřipadá tak úžasnej a jedinečnej, že bych si ho určitě musel v záplavě všech značek vybrat. A že pokud ano, tak a spíš z nostalgie k palmu, se kterým jsem už snad nějakých sedm nebo osm let.
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 22. únor, 2009 9:37    Předmět: PALM PRE versus CENTRO Citovat

Nemožnost používání stylusu u PALMPRE, gesta jsou hezká věc, ale 12 poctivých tlačítek na CENTRO dokáže podle mě mnohem a mnohem víc a mnohem rychleji a jistěji co potřebuji. Naprogramovat si funkci 12ti tlačítek globálně i v každé aplikaci je celkem snadná věc, ale jak si nastavit vlastní gesta to si neumím představit. Navíc žádné gesto nemůže být rychlejší, než zmáčknutí tlačítka. Jak nahradit gestem například trojnásobné zmáčknutí tlačítka? Myslím, že PALM PRE v souboji s CENTRO nemá žádnou šanci. PALM PRE je určen pro úlně jiný okruh zákazníků. Myslím, že by v řadě CENTRO měl PALM pokračovat, případně udělat CENTRO s WebOS se standardním ovládáním a emulátorem PALM OS. Škoda, že se PALM nechal pobláznit Apple. Když vidím, že gesta je často třeba několikrát opakovat, než zaberou, tak jsem trochu pesimistický Radostný
Pravda taky je, že jsem iPhone ani PALM Pre ještě nikdy nedržel v ruce Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 22. únor, 2009 13:54    Předmět: Citovat

Já bych to tak pesimisticky neviděl. Vždyť PRE má taky HW klávesnici, takže určitě nebude problém si ovládání přizpůsobit nejen gesty, ale i tlačítky. Nicméně řadu Centro bych taky nadále rozvíjel. S timhle telefonkem jsem spokojenej jako zatim s žádným jiným Frajer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: ne 22. únor, 2009 16:54    Předmět: Citovat

Shodou okolností jsem pracovně navštívíl WMC v Barceloně, kde měl Palm také svůj stánek,ale ukazoval Palm PRE jen "POZVANÝM", takže jsem viděl velké PRD, trošku zvláštní přístup při představování novinky. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 22. únor, 2009 17:54    Předmět: PALM PRE a CENTRO Citovat

Badel napsal:
Já bych to tak pesimisticky neviděl. Vždyť PRE má taky HW klávesnici, takže určitě nebude problém si ovládání přizpůsobit nejen gesty, ale i tlačítky. Nicméně řadu Centro bych taky nadále rozvíjel. S timhle telefonkem jsem spokojenej jako zatim s žádným jiným Frajer

No vysouvací klávesnice je prima, uvidíme jak na ní půjde psát jednou rukou. Klávesnice je nutná pro zadání hesla na odemknutí telefonu (jak se asi zadává heslo u iPhone cha,cha Pobavený ) Měli by šoupnout WebOS spíš do PALM Pro než do CENTRO. No uvidíme, už berete předobjednávky na PALM Pre? Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 22. únor, 2009 18:23    Předmět: Citovat

Předobjednávky není možné přijímat dřív, než bude známa koncová cena pro Českou republiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scudic
nováček
nováček


Registrace: 24.2. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po 23. únor, 2009 19:04    Předmět: Citovat

Možná je to trochu offtopic, ale s WebOS to souvisí.
Trochu jsem brouzdal po netu a narazil jsem na docela povedený launcher- TealOS
http://www.palminfocenter.com/news/9700/tealos-brings-a-webos-experience-to-palm-os/[url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 24. únor, 2009 13:54    Předmět: Citovat

Uz jsem to zkousel, po par minutach to muselo jit z meho T|X pryc Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út 24. únor, 2009 15:45    Předmět: Citovat

lukee napsal:
Uz jsem to zkousel, po par minutach to muselo jit z meho T|X pryc Radostný


Z jakého důvodu? Na Centru to vypadá dosti stabilně.
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 24. únor, 2009 15:49    Předmět: Citovat

Nejde o stabilitu, navíc nemůžu ji posoudit, protože jsem to měl v Palmu tak maximálně 10 minut. Důvody:
- neumí (zatím) třídit aplikace do skupin
- zdržuje mě při práci (originální launcher je rychlejší a bez zpomalovacích efektů)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Další
Strana 1 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412