Fórum - Zobrazit téma - SplashID - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

SplashID

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pH
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 16. prosinec, 2008 21:19    Předmět: SplashID Citovat

Z estetických a funkčních důvodů synchronizuji Centro se starým Desktopem 414. Když jsem před časem na TT3 upgradoval SplashID na v4.11, přestala mi chodit synchronizace databází, ze supportu SplashData mi tehdy odepsali, že mám upgradovat PD na 622, což jsem nechtěl, takže jsem se vrátil ke SplashID v4.03, která se starým PD 414 funguje OK. Ještě než začnu cpát SplashID na Centro - jaká verze tam funguje OK včetně syncu se starým PD? Kdyby to někdo věděl, ušetřili byste mi čas s hledáním slepých uliček :? a případně dopisováním si s podporou SplashData, kde se zase budou divit, proč trvám na starém PD... Děkuji! :wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bubak
nováček
nováček


Registrace: 23.3. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st 17. prosinec, 2008 8:58    Předmět: Citovat

Mám centro a na něm i na desktopu (v4.1.4) SplashID 4.11.Běhá to v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pH
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 13. leden, 2009 0:18    Předmět: Citovat

Díky, zůstal jsem radši u vyzkoušené starší verze SplashID 4.03, na starým desktopu se synchonizuje s Centrem i TT3. Zaplaťpánbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412