Fórum - Zobrazit téma - Nové lokalizace zdarma! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové lokalizace zdarma!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:35    Předmět: Citovat

abody napsal:
OfficeSuite nepouzivam a FW mam taky posledni, aspon si to myslim - WiFiLib v.1.0.7 - ta je po LifeDrive Update 2.0

Potom je to kolize s jiným SW. Takže nemůžu poskytnout žádnou konkrétní radu.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:39    Předmět: Citovat

jak jsem psal, podle WiFiLib v.1.0.7 bych mel mit aktualizovany FW, priznam se, ze pri hardresetu se chova jako bych nemel aktualizaci, rozhodne vim, ze jsem aktualizaci provadel, dokonce 2x, poprve kdyz jsem mel jeste v LD microdrive a podruhe po vymene za Compact Flash. Trochu mam obavy ze SW z Palmpowerups - Maxx a FixWiFi. Dale mam jeste DocToGo 8, nic dalsiho nestandartniho na LD uz mne nenapada, co mam, snad uz jen JVM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:49    Předmět: Citovat

kdyby prece jenom to mohlo byt treba tim DocToGo 8, klidne ho nahradim OfficeSuite i kdyz ten mi az tolik nevyhovuje, ale stejne ho nepouzivam, az tak moc.
Jeste jsem zapomel, ze pouzivam klavesnici UWK, tak jestli treba nemam pouzit jiny ovladac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 17:40    Předmět: Citovat

Tím UWK by to být mohlo. Ta lokalizace je zaručeně kompatibilní jen s ovladačem Universal Wireless Keyboard Driver, který se v palmu objeví pod názvem Keyboard (v1.13). Tento ovladač se standardně dodává k PUWK (alespoň já jsem ho dostal k té mojí). Jestli tam máš něco jiného, tak mi to můžeš poslat (resp. pošlu ti SZ kam).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 10:10    Předmět: Citovat

pouzivam ovladac k UWK v2.2P a jeste jsem si vzpomel, ze mam nahrazenou Graffity 2 za Graffity 1, na 2 jsem si nejak nemohl navyknout, to vis pouzivam palm od dob Palm III
jeste zkusim ten puvodni ovladac ke klavesnici a dam vedet

EDIT: zjistil jsem, ze na CD k UWK mam ovladac v2.2P, zkusim se nekde poohlednout po v1.13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 11:02    Předmět: Citovat

bylo to tim ovladacem, nasel jsem na strankach palm.com ovladac v1.13, ted uz lokalizace funguje, mozna by neuskodilo se v ReadMe.txt o tom zminit, protoze ja mam na CD k UWK v2.2P

diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 12:36    Předmět: Citovat

bohuzel jsem prave zjistl, ze moje UWK s ovladacem v1.13 nefunguje, kdyz pouziju v2.2P tak mi to zpusobuje cyklicke restarty, nez jsem zkusil klavesnici, tak jsem byl velmi nadsen, hned jsem si pustil novejsi operu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 13:53    Předmět: Citovat

Po instalaci se ujisti, že je ovladač aktivní (spusť Keyboard a tapni na OFF a ON). Někdy se stává, že palm přestane komunikovat s klávesnicí, i když by ovladač měl být stále aktivní.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 14:26    Předmět: Citovat

to jsem vsechno udelal, problem byl v tom, ze klavesnice psala nesmysly, neco jineho napsala, nez co jsem mackal

ovladac, ktery mam na CD ke klavesnici jsem ulozil na web
link: http://abody.webpark.cz/UWK22P/Keyboard.prc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 17:13    Předmět: Citovat

abody: Zkontroluj si podle továrního webu support.palmone.com, jestli máš správné verze ovladačů wifi a klávesnice. Když se mrkneš např. na ovladače UWK, všimni si že pro různá zařízení doporučují různé verze (např. 1.08 pro T5 vs. 1.13 pro T680).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 18:15    Předmět: Citovat

ja pri pouziti male lokalizace Piloc + ovladac v2.2P nemam zadny problem, jen je system obcas nestabilni (necekany restart) a nefunguje mi novejsi opera nez v1.2, mozna jsem spatne uvedl typ klavesnice protoze na strankach http://www.palm.com/us/support/accessory-select.html#type=a&family=keyboards je typ 3169WW a P10946U, prave tu druhou mam ja.
jinak http://support.palmone.com/ uz nefunguje
jine ovladace nabizi primo vyrobce, ktery neni samozrejme Palm, ale Think Outside, dneska iGo, kompletni archiv ovladacu je zde http://corporate.igo.com/support/DriverArchive.html
posledni verze je v2.4 bez rozliseni typu Palmu, pouze verze OS, dokonce jsou zde i ovladece pro WinMobile a Symbian - neni problem pouzit u nekterych mobilu
pokud by to vypadalo ze jsem otravny, tak toho muzeme nechat, pokud bych tim aspon trochu prispel ke zlepseni hawkovi lokalizace, tak budu rad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 18:35    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla přidána kontrola kompatibility pro Palm Universal Wireless Keyboard Driver u všech malých lokalizaci s přepínáním kódování (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm TX ISO/Win, PDASoft - Malá lokalizace pro LifeDrive ISO/Win, PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 650, PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 680 ISO/Win a PDASoft - Malá lokalizace pro Palm Centro ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 18:44    Předmět: Citovat

abody napsal:
ja pri pouziti male lokalizace Piloc + ovladac v2.2P nemam zadny problem, jen je system obcas nestabilni (necekany restart) a nefunguje mi novejsi opera nez v1.2, mozna jsem spatne uvedl typ klavesnice protoze na strankach http://www.palm.com/us/support/accessory-select.html#type=a&family=keyboards je typ 3169WW a P10946U, prave tu druhou mam ja.

Problém je právě v tom, že se nejedná o PUWK, ale o Palm Wireless Keyboard. Můžu se pokusit doplnit podporu i pro další klávesnice, ale momentálně na to nemám moc času. Možná by to šlo udělat stejně, jako to má PiLoc, ale na to teď opravdu nemám čas. Zatím jsem do všech lokalizací doplnil kontrolu kompatibility, takže jiné drivery by už neměly způsobit vážné problémy. Nicméně chyba se může stát vždy, a jsem v tomto směru vděčný za každý nový podnět.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt 08. leden, 2009 19:03    Předmět: Citovat

OK.
vycitil jsem tedy, ze asi az tak neotravuji, klidne prispeju aspon tim, ze to mohu zkouset, delam si pravidelne zalohy, takze nejaky kolaps Palmu mne nerozhodi, mam docela dost zmen a uprav na OS krome launcheru, ten od Palmu mi vyhovuje nejvic, vlastnim uz 7. typ Palmu, posledni LD jsem myslel, ze uz neprekousnu, nez jsem ho doladil do podoby, ze je pouzitelny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
_alik
nováček
nováček


Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt 15. leden, 2009 18:03    Předmět: Citovat

Zdravim, zkousim cestinu verze 0.1.9 na centru, ale nefunguje mi zobrazovani cz znaku v DocumentsToGo, je treba tam neco nastavit navic ?
Jeste takova drobnost, prestala mi fungovat zkratka Option+Menu na snizeni podsviceni LCD, je nejaka moznost to opravit ?
Jinak perfektni prace hawku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 15. leden, 2009 18:12    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Problém je právě v tom, že se nejedná o PUWK, ale o Palm Wireless Keyboard. Můžu se pokusit doplnit podporu i pro další klávesnice, ale momentálně na to nemám moc času.


Klávesnici PWK mohu dlouhodobě zapůjčit, až bude kousíček času. Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 15. leden, 2009 18:20    Předmět: Citovat

Je nutné doinstalovat české fonty pro DocsToGo, nebo zrušit zaškrtnutí u "Enable Font Viewing" přes Menu->Preferences ve WordToGo.

S tím displejem by možná stačilo smazat soubor qwertz v RAM a přepnou kódování přes ESwitch. Rozložení kláves pak bude QWERTY, ale to nastavování podsvícení by se mělo vrátit do původního stavu.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 11:39    Předmět: Citovat

dobry den,
pouzivam lokalizaciu pre treo 680, kodovanie win1250 (verziu neviem, stahoval som ju cca pred mesiacom) a nenasiel som nikde pismeno L s dlznom. Je to znak s kodom 229 (male) resp. 197 (velke). Mohli by ste ho tam doplnit, alebo ak tam je, poradit mi ako ho napisem?
Tiez som si vsimol ze ked chcem napisat L s makcenom, tak v ponuke je najprv preskrtnute L a az potom makke L. Logickejsie by bolo podla mna opacne poradie (resp. najprv makke L, potom dlhe L a az potom to preciarknute...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 13:33    Předmět: Citovat

Poslal jsem ti SZ s odkazy na opravené verze malé lokalizace pro Treo 680.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 17:22    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla přidána plná podpora slovenštiny s výjimkou SW klávesnice v OfficeSuite v malé lokalizaci pro Treo 650 - ISO/Win (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 650).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 37, 38, 39  Další
Strana 10 z 39

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412