Fórum - Zobrazit téma - Nové lokalizace zdarma! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové lokalizace zdarma!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 22. říjen, 2008 23:43    Předmět: Citovat

Tak updatováno. Nechybí náhodou ještě tatáž aktualizace pro Treo 650?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 9:23    Předmět: Citovat

Nechybí (viz můj odkaz o 2 stránky zpět). Jestli chybí, tak jen u vás v sekci download. Je to verze 0.1.8 ISO/Win.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 23. říjen, 2008 13:09    Předmět: Citovat

Updatována i verze pro Treo 650.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
KinKi
nováček
nováček


Registrace: 18.9. 2005
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá 24. říjen, 2008 20:11    Předmět: Citovat

Ve verzi pro Centro 0.1.5 je podpora software klávesnice v OfficeSuite. Jak napíšu tedy třeba ť, ž?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 24. říjen, 2008 20:51    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byly odstraněny chyby způsobující poškození tabulky alternativních znaků u malé lokalizace pro Treo 680 (všechny verze). (Viz PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 680 ISO/Win.)
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 24. říjen, 2008 21:02    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byly odstraněny chyby způsobující poškození tabulky alternativních znaků u malé lokalizace pro Palm Centro (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm Centro ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 24. říjen, 2008 23:14    Předmět: Citovat

KinKi napsal:
Ve verzi pro Centro 0.1.5 je podpora software klávesnice v OfficeSuite. Jak napíšu tedy třeba ť, ž?

Nastavit v preferences v OfficeSuite SW klávesnici na Qwerty69 a vysunout ji přes menu Edit->Keyboard.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 26. říjen, 2008 0:15    Předmět: Citovat

Aktualizováno i u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 19. prosinec, 2008 13:16    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla přidána podpora znaků s českou diakritikou ve fulltextovém vyhledávání v lokalizaci pro LifeDrive a Palm TX (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm TX ISO/Win a PDASoft - Malá lokalizace pro LifeDrive ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 20. prosinec, 2008 17:50    Předmět: Citovat

Updatováno i u nás:
LifeDrive
Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 03. leden, 2009 12:22    Předmět: Citovat

Aktualizace: Přidána podpora QWERTZ rozložení HW klávesnice u lokalizace pro Treo 680 a Palm Centro (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 680 ISO/Win a PDASoft - Malá lokalizace pro Palm Centro ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 03. leden, 2009 12:37    Předmět: Citovat

Aktualizace: Přidána podpora QWERTZ rozložení HW klávesnice u lokalizace pro Treo 650 (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Treo 650 ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 05. leden, 2009 8:33    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Updatováno i u nás:
LifeDrive
Palm TX


Mám dotaz k této lokalizaci pro TX, a to, jestli funguje zadávání českých stejně jako u PiLocu? Nebo se budu muset naučit nové psaní diakritiky?
A jak je to se stabilitou, už někdo tuto lokalizaci na TX zkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 05. leden, 2009 17:18    Předmět: Citovat

Měla by tam být DIA klávesnice s českými znaky, standardní SW klávesnice (např. v Javě nebo v Memos) a SW klávesnice v OfficeSuite. Navíc by měla chodit i externí HW klávesnice Palm UWK, která má české znaky pod akcentovanými znaky u písmen a, e, i, o, u, n a y (viz mé příspěvky o stránku zpět). Ta PUWK to má tedy trochu jinak než PiLoc. Jinak téměř není rozdíl mezi těmito dvěma lokalizacemi, pokud jde o podporu českých znaků při psaní a zobrazování. Rozdíl je jen v tom, že PiLoc umožňuje změnu kódování za chodu, zatímco moje lokalizace vyžaduje restart. S PiLocem však nechodí Opera Mini, která je v současnosti téměř jediný použitelný prohlížeč pro stránky s českou diakritikou.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 12:44    Předmět: cyklicky restart LD Citovat

Vyzkousel jsem vyse zminenou lokalizaci pro LifeDrive a bohuzel se mi stava, ze po prepnuti do kodovani win-1250, nebo iso-8859-2 dojde k cyklickemu restartu. Do ted pouzivam malou lokalizaci Piloc, obcas mam problemy s nestabilitou a mohu pouzivat s cestinou jen Operu 1. Piloc jsem pred instalaci teto lokalizace odinstaloval, presto mi to nefunguje.
Poradte mi prosim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 13:59    Předmět: Citovat

A se kterou verzí jsi to zkoušel?
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 14:07    Předmět: Citovat

Mala_lokalizace_-_LD_Win-ISO_v0.1.12

jinou jsem nenasel

ctu o teto lokalizaci samou chvalu, ale mne to bohuzel nefunguje
docela bych uvital nejakou nahradu za Piloc, lokalizaci od Redgrep nemam moznost nijak vyzkouset a kupovat neco, co by mi pak mozna nevyhovovalo, nechci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:00    Předmět: Citovat

Tuhle verzi používám a žádné problémy jsem nezaznamenal. Mám taky LD.

EDIT: Ještě by mě zajímalo, zda nepoužíváš OfficeSuite. Jestli ano, tak jakou verzi.

EDIT2: A ještě by mě zajímalo, zda tam máš poslední verzi FW.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
abody
nováček
nováček


Registrace: 6.11. 2005
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:10    Předmět: Citovat

No nic, tak se budu muset smirit s Pilocem, uz jsem tomu venoval docela dost casu a vysledek byl stale stejny - cyklicke restarty, mozna to zpusobuje nejaka aplikace v kombinaci s touto lokalizaci.
Uz jsem jednou dal na radu, ze jsem po hardresetu naistaloval vse znovu, s tim, ze jako prvni jsme instaloval Piloc, hodne to pomohlo, je to mnohem stabilnejsi, mozna s touto lokalizaci by to bylo obdobne, ale zatim se mi do toho nechce, je to dcela pracne.

OfficeSuite nepouzivam a FW mam taky posledni, aspon si to myslim - WiFiLib v.1.0.7 - ta je po LifeDrive Update 2.0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 07. leden, 2009 15:26    Předmět: Citovat

Jestli nepoužíváš OfficeSuite, tak to může být jedině nekompatibilita systémových souborů, tj. stará verze FW. Můžu jen doporučit kontrolu verze FW:
Kód:
http://kb.palm.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,kb=PalmSupportKB,t=ooccase,case=obj(40021)

_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 37, 38, 39  Další
Strana 9 z 39

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412