Fórum - Zobrazit téma - RBackup - neviditelná záloha - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

RBackup - neviditelná záloha

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lamanai
nováček
nováček


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne 07. prosinec, 2008 13:22    Předmět: RBackup - neviditelná záloha Citovat

Tak jsem provedl hard reset svého Palm Zire 72. Jenže - nedokáže mi teď načíst z karty zálohu pořízenou pomocí RBackup! Nevím co s tím. Mnoho aplikací jsem pouštěl z karty, mnoho jich mělo zadaná registrační hesla. Vše běželo na ZLauncheru. S.O.S!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 07. prosinec, 2008 13:50    Předmět: Citovat

Nejspolehlivější je NVBackup. Ten RBackuo ti to na kartu nějak zašifroval nebo jsou tam vidět normální soubory?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 07. prosinec, 2008 14:44    Předmět: Citovat

Myslím, že problém je v tom, že nemáš nastaveno HotSync name. Stačí přes ChangeName nastavit HotSync name/ID na původní hodnotu.

Stejného efektu lze dosáhnout provedením synchronizace přes HotSync a výběrem správného HotSync name.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lamanai
nováček
nováček


Registrace: 17.1. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Tak je to blbý. Z nějakého důvodu nejsou na kartě přes veškerou snahu vidět záložní soubory. Jednu zálohu mi to ukazuje, ale přijde mi, jako by pocházela z doby po hard resetu, ačkoli jsem žádnou takovou nepořizoval.

Pokud provedu Sync z PC na přístroj, obnoví se sice nastavení, leč má to jedno úskalí, a to velmi výrazné. ZLauncher po mně chce znovu registraci, ale hlavně - veškeré programy, které jsou uloženy na kartě, to nemůže najít (po instalaci byly přesunuty na kartu). Vzhledem k nízké kapacitě paměti Palmu jako takového považuji něco podobného za samozřejmost. Ale teď jsem bohužel v koncích.

Každopádně díky za rady, kdyby vás ještě něco napadlo, budu vděčen za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 09. prosinec, 2008 21:14    Předmět: Citovat

Registrace ZLauncheru se prostě musí provést samostatně a co se týče neviditelnosti souborů na kartě, tak na to je v ZLauncheru přímo funkce. Doporučuji prostudovat manuál, který vycházel na pokračování tady na PalmHelpu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412