Fórum - Zobrazit téma - Messaging a KeySwitch na Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Messaging a KeySwitch na Treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po 24. listopad, 2008 23:31    Předmět: Messaging a KeySwitch na Treo 680 Citovat

Jak se jmenuje a kde bych měl hledat aplikaci, která v Treo 680 spouští SMS?
Asi si ťukáte na čelo, ale fakt si s tím nevím rady. Chci si pomocí KeySwitch prohodit z-y při psaní SMS, ale nemůžu najít tu správnou aplikaci, messaging tam není a nic, co má v názvu souboru SMS, nefachčí, textovky at dělám co dělám píšu pořád na qwerty klávesnici.
Kdo ví? Kdo poradí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: út 25. listopad, 2008 11:41    Předmět: Citovat

Na mojí 1.12ROW se mi zdá že to bude MessagingExchange.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út 25. listopad, 2008 21:05    Předmět: Citovat

Tak už je to dobrý, mám to!
Trochu vám popíšu, jak jsem na to došel. Mám Treo 680 s updatem 1.12ROW. Použil jsem RescoExplorer a v Applications/All našel aplikaci Messaging, ta skutečně spouští SMS. Jenže tato není uvedena v seznamu aplikací v KeySwitch. Tak jsem tu složku Messaging otevřel a vevnitř našel další aplikační soubor Nexter, který SMS - pro mě dosti překvapivě - spustil taky. Další, tentokrát jednoznačně příjemné překvapení mne čekalo v seznamu aplikací KeySwitch, kde Nexter JE uveden a po nastavení záměny Z-Y vše funguje podle mých představ, odted píšu SMS na QWERTZ klávesnici.
Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: čt 27. listopad, 2008 23:37    Předmět: qwerty na centro Citovat

nejakym zahadnym sposobom sa mi klavesnica qwerty prestavila na qwertz a neviem ten stav vratit do povodneho stavu.nevie niekto pomoct?na nete to neviem najst
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 6:21    Předmět: Citovat

Zkus vypnout PiLoc nebo Hawkovu lokalizaci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 12:34    Předmět: Citovat

ono to nejde ani po hard resete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 13:45    Předmět: Citovat

Tak to nwm, ale jeste neco me napadlo. Neda se to zvolit ve formatech nebo jinde v Prefs?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 15:33    Předmět: Citovat

zial,nikde som to nenasiel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 15:49    Předmět: Citovat

Tohle se nedá nastavit v prefs. Buď je nutné smazat soubor KbdLayout_deDE resp. KbdLayout_enUS (který je v RAM), nebo upravit soubor DALAcDc, který je v ROM. Stačí na to Hex editor a nakopírování zpět s následným restartem. V Hex editoru je nutné otevřít soubor DALAcDc a hledat hexadecimální řetězec "710000007700000065", nebo upravit přímo KbdLayout_deDE.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 16:14    Předmět: Citovat

kbdlayout tam ani nemam,kde sa da stiahnut hex edtior,nasiel som verziu pre windows
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 17:24    Předmět: Citovat

Já používám jenom Windows, takže pokud jde o jiné platformy, nemůžu sloužit.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: pá 28. listopad, 2008 18:51    Předmět: Citovat

trimper napsal:
kbdlayout tam ani nemam,kde sa da stiahnut hex edtior,nasiel som verziu pre windows


Mám ve svém Kubuntu v repozitáři dost hexeditorů:

Konzole: biew

Gnome: ghex

KDE: khexedit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
trimper
nováček
nováček


Registrace: 23.10. 2006
Příspěvky: 40
Bydliště: dunajská streda

PříspěvekZaslal: so 29. listopad, 2008 0:25    Předmět: Citovat

no.nejakym zazrakom sa to dalo samo do poriadku.hoci filez mi keyboard vobec nenasiel.urobil som hard reset a potom som otvoril filez a nejako to odvtedy funguje.s elektronikou je zabava Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412