Fórum - Zobrazit téma - Zmena hotsync name - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zmena hotsync name

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 8:28    Předmět: Zmena hotsync name Citovat

ahoj, tak se sem po dlooouhe dobe vracim s dotazem. U meho starickeho trea 650 potrebuji zmenit Hotsync name abych si mohl aktivovat jednu zakoupenou aplikaci. Jenomze ted ten zadrhel - nejde mi to pripojit k PC (kabel uz je rad, kdyz v urcity poloze nabiji) a treo muzu ovladat pouze klavesama, protoze displej mel malou nehodu a je pres nej estetickej pavoucek. Propo da se nejakou klavesovou zkratkou zobrazit neprijaty hovor a ty ruzny informace co blikaji jako mala hvezdicka vlevem hornim rohu, telefon se mi pak pravidelne rozsvicuje a ja ho musim restartovat, abych se toho zbavil. Bohuzel je treo zatim snad jedinej telefon kterej umi nahravat hovor z obou sran takze ho nemuzu zahodit. Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 9:59    Předmět: Citovat

Pro danou aplikaci můžeš změnit HotSync name pomocí MultiUserHack.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 10:02    Předmět: Citovat

Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 12:34    Předmět: Re: Zmena hotsync name Citovat

Saty napsal:
ahoj, tak se sem po dlooouhe dobe vracim s dotazem. U meho starickeho trea 650 potrebuji zmenit Hotsync name abych si mohl aktivovat jednu zakoupenou aplikaci. Jenomze ted ten zadrhel - nejde mi to pripojit k PC (kabel uz je rad, kdyz v urcity poloze nabiji) a treo muzu ovladat pouze klavesama, protoze displej mel malou nehodu a je pres nej estetickej pavoucek. Propo da se nejakou klavesovou zkratkou zobrazit neprijaty hovor a ty ruzny informace co blikaji jako mala hvezdicka vlevem hornim rohu, telefon se mi pak pravidelne rozsvicuje a ja ho musim restartovat, abych se toho zbavil. Bohuzel je treo zatim snad jedinej telefon kterej umi nahravat hovor z obou sran takze ho nemuzu zahodit. Rozpačitý


Ten neprijaty hovor by mel byt ve vypisu oznameni (Alerts), ktery se mi zobrazi po dlouhem podrzeni stredoveho tlacitka. Nevim jak na Treu 650, na Centru to tak je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 13:19    Předmět: Citovat

To Zippich> Jo super, to je presne ono.
To Badel> Sice je to asi sikovnej program, ale neda se to ovladat jen klavesama. Nemuzu vybrat presne ten program ze seznamu ktery chci (recorderX) pac je nad nim jeste realplayer a pak nemuzu dat enable. Takze puvodni otazka setrvava. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 13:44    Předmět: Citovat

Klidně t650ku zahoď, protože RecorderX funguje i na t680ce. Jak na centru nevím, ale na 680ce ho mám už druhým rokem a od updatu 1.12ROW a hawkovy češtiny nemám problém. 680ky by mohly jít sehnat za snesitelný peníz, byť asi už jen repasy. Pokud bys o něj extrémně stál, tak do vánoc budu měnit služebního noťase a v případě přechodu na jehoVisty bych 680ku asi celkem levně prodával (sice palmos zařízení s vistou fungují, ale visťácký PalmDesktop má chyby a MS Office mi na mašinu nesmí).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 13:53    Předmět: Citovat

Taky jsem kdysi měnil Hotsync name na Treu 600. Spočívalo to ve dvou krocích - změně Hotsync jména v Palm Desktopu a pak ve vymazání Hotsync jména v Treu.

Vymázání v Treu je snadné, jen nevím, jestli tam jde pak zadat nové bez toho, aniž by se přístroj synchronizoval a natáhl si ho z počítače. Na podpoře Palmu se píše You will need to hot sync in order to assign a user name to your device, takže asi ne Smutný Čili nevím jak pomoci...

Každopádně mi to tenkrát pomohlo, nemusel jsem přeinstalovávat celé Treo ani používat ten hackovací nástroj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 13:55    Předmět: Citovat

No a nebo sem teď objevil tohle: http://www.mulliner.org/palm/changename.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Saty
nováček
nováček


Registrace: 28.5. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 14:17    Předmět: Citovat

Zippich> Parada, super, perfekt uz to jde registrovat. Diky ti moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 15:55    Předmět: Citovat

Zajímavej prográmek, pro jistotu jsem ho dal i k nám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 16:19    Předmět: Citovat

Dokonce jsem nedávno zakopnul o prográmek, který uměl pro každou aplikaci nastavovat extra HotsyncID. Využívalo se to především, tam kde uživatel konsolidoval aplikace z několika zařízení na jedno, a měl je registrované s vazbou na HSID (jak je celkem častou módou).
Jmenovalo se to nějak jako HotsyncClone, nebo nějak v tomhle stylu. Když to dohledám, pošlu to sem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 16:34    Předmět: Citovat

...ale vždyť přesně tohle dělá ten výše uvedený MultiUserHack!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 16:43    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Zajímavej prográmek, pro jistotu jsem ho dal i k nám.


Ono bylo zajímavé i to mazání Hotsync name. V podstatě nikde o tom nepsali (a to jsem to dost potřeboval), až jsem to dohledal na oficiálních stránkách někde hluboko zahrabané. Spočívalo to v otevření nové poznámky v Memo padu a napsání kódu. To byla myslím číslice 5 a pak znak pro shortcut (je pod písmenkem s). Dalo se OK, přišel restart a Hotsync name pryč. Celé zařízení se pak mohlo přejmenovat. Ten kód byl možná o znak složitější, ale rozhodně někde na těch stránkách návod bude Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 05. listopad, 2008 16:47    Předmět: Citovat

Našel jsem to. Je to trochu jinak, ale hodně podobně Radostný

[url]http://kb.palm.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE/,/?St=338,E=0000000000139462803,K=5251,Sxi=17,Case=Obj(33416)[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 20. listopad, 2008 9:16    Předmět: Citovat

Badel napsal:
...ale vždyť přesně tohle dělá ten výše uvedený MultiUserHack!


Jasně, ale ten AFAIK běží jako plugin pro nějaký launcher. Tohle byla sólová aplikace.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 20. listopad, 2008 11:03    Předmět: Citovat

To není pravda, běží samostatně jako normální rezidenťák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 20. listopad, 2008 11:25    Předmět: Citovat

Aha, tak to jsem to poplet s něčím jiným. Mae culpem, kaju se Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412