Fórum - Zobrazit téma - BT GPS a PathAway - problém - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

BT GPS a PathAway - problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 13. listopad, 2008 21:30    Předmět: BT GPS a PathAway - problém Citovat

Ahoj, mám potíž s komunikací BT GPS modulu v PathAway 4. Moje Treo 680 v Prefs/Bluetooth bez problémů přijalo GPS modul (Navibe GB735), mám ho v seznamu Trusted Devices. Jakýkoliv pokus o navázání komunikace s ním a PathAway končí chybou "No GPS Device Found. Err:779".
Pikantní na této věci je, že:
1. v ostatních mapových a navigačních programech (TomTom 6 a Smart Maps 1.8 ) tento modul funguje bez jakýchkoliv potíží a řečené aplikace bez sebemenšího zaváhání zpracovávají jeho data
2. na manželčině, švagrovu a jeho ženy Treích 650 modul funguje na 100% ve všech aplikacích
3. PathAway ve svém Treu 680 mám nejen stran parametrů připojení BT GPS nastaven totožně, jak jsem ho měl nastaven v TX, které jsem donedávna používal a v němž fungovalo vše bez problémů.

Co jsem s tím už zkusil udělat:
- v položce menu Configure GPS nastavení nejrůznějších hodnot Protocol, Baud, Auto Detect a jejich kombinací
- instalace programu PathAway obnovením ze zálohy, instalace z karty, instalace z počítače
- odstranění obou ostatních mapových aplikací (TT6 a SM1.8 )
- instalace PathAway v surovém PalmOS bezprostředně po Hard Resetu opět obnovením ze zálohy, z karty i počítače

Všechno marno, nedostal jsem z něj nikdy víc, než zmíněnou chybu "No GPS Device Found. Err:779".

Co s tím? Děkuju za cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. listopad, 2008 1:48    Předmět: Citovat

Obávám se, že je to dáno stejnou rozdílností Trea 680, která způsobuje nefunkčnost TomTomu na tomto modelu bez dodatečného patche.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so 15. listopad, 2008 11:11    Předmět: Citovat

No... co se stane s TT6, když ten patch použiju? Lze sice říct, že pro rozhýbání pro mě absolutně nejdůležitějšího mapového softu PA4 jsem ochoten udělat opravdu hodně, ale na druhé straně používám všechny tři věci, páč mi každá řeší jiné potřeby...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 15. listopad, 2008 17:36    Předmět: Citovat

Nerozumim dotazu. S TT6 se stane to, že začne fungovat. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne 16. listopad, 2008 1:20    Předmět: Citovat

TT6 mi ale funguje, ten řešit nepotřebuju. GPS mi nejde v PathAway.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412