Fórum - Zobrazit téma - Nečte mp3 z karty - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nečte mp3 z karty

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CYBI
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá 17. říjen, 2008 18:38    Předmět: Nečte mp3 z karty Citovat

Stalo se to někomu ? nevidím je ani v jakémkoliv přehrávači ale ani ve např. ve filez...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá 17. říjen, 2008 18:58    Předmět: Citovat

tak si to ujasnime.
natahl sis mp3ky z komplu na kartu,das kartu do palmu a mp3 se ti nezobrazi ani v prehravaci ani v souborovem manageru,mas na te karte jeste nejake veci,jako napr. nejaky textovy soubor ? Otazkou totiz je,jesti ti palm necte jen mp3 nebo celou kartu...?
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 17. říjen, 2008 21:35    Předmět: Citovat

Chteo by to trochu upresnit. Takze o jaky Palm se jedna? Jaky prehravac je nainstalovan? Jakym zpusobem byly mp3 na kartu nahrany? Do jake slozky? Je karta zformatovana pro pouziti v palmu? Ma spravny souborovy system? Jdou z ni cist jine soubory, treba dokmenty v DTG? Z toho cos napsal moc moudrej nejsem, a abych nejak poradil tak to uz tuplem ne. Nejdriv potrebuju odpovedi na tohle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CYBI
nováček
nováček


Registrace: 5.9. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so 18. říjen, 2008 10:41    Předmět: re: Citovat

jedná se o Palm Tungsten E, přehrávače Pocket Tunes Deluxe a Real Player, na paměťovce mám nějaké další programy ale ty mp3 to prostě nevidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so 18. říjen, 2008 11:06    Předmět: Citovat

Přesně tohle se mi stalo na TT (Realplayer mi nechtěl najít mp3 na kartě...) ..... Tak jsem přemýšlel a když jsem přesunul mp3 z "karty" do složky "Music" tak už je našel...... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 18. říjen, 2008 12:01    Předmět: Citovat

Na me Z72 to bylo s RealPlayerem presne naopak, pokud jsem mel jakkoli roztrideno tak nenasel, musel jsem to mit nahazene primo v karte... Potom se teda umoudril a bral mi i Music (nebo to bylo Audio?), ale jakekoli dalsi podslozky = nic nenejade... Ale je zajimave, ze playlisty prehraval naprosto normalne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: út 21. říjen, 2008 8:10    Předmět: Citovat

Mě se zase stalo, že vůbec nebral sklaby, ve kterých byl nějaký neobvyklý znak (î, ü, &ecirc; apod.). Ale toto asi nebude přímo tadyten případ...
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 21. říjen, 2008 13:36    Předmět: Citovat

Zajimave... A co HR + naformatovani karty? Jo a nedals tam nahodou jen zastupce? Kamos PDAckar jednou misto kopirovani vytvoril zastupce a pak se hrozne divil ze tam nic nema...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 03. listopad, 2008 8:06    Předmět: Citovat

Na T5ce a T680ce mi pomohlo místo do /Music dávat mp3ky do /AUDIO, a rozhodně v názvech souborů nepoužívat národní znaky (i když s hawkovou lokalizací fungujou).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412