Fórum - Zobrazit téma - Nové lokalizace zdarma! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nové lokalizace zdarma!
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 03. říjen, 2008 18:49    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla odstraněna chyba způsobující restart při klepnutí na hodiny nebo BT v dia u lokalizace pro LifeDrive (viz PDASoft - Malá lokalizace pro LD ISO/Win).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: pá 03. říjen, 2008 22:51    Předmět: Citovat

Tato verze (0.1.5) na TX fatálně nefunguje, úplně zmizela spodní lišta a místo klávesnice je jen prázdný obdélník. Tu předchozí jsem nestihl vyzkoušet a už tu není ke stažení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 03. říjen, 2008 23:21    Předmět: Citovat

To se dalo čekat, ale je zde jistá naděje, že bych vytvořil podobnou lokalizaci i pro TX. Stačilo by, kdybys' mi poslal soubor StatusBarResources_enUS, který je umístěn v ROM. Pak bych mohl vytvořit funkční lokalizaci i pro TX.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: so 04. říjen, 2008 8:25    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
To se dalo čekat, ale je zde jistá naděje, že bych vytvořil podobnou lokalizaci i pro TX. Stačilo by, kdybys' mi poslal soubor StatusBarResources_enUS, který je umístěn v ROM. Pak bych mohl vytvořit funkční lokalizaci i pro TX.


Podívej se do schránky Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 04. říjen, 2008 15:57    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla vydána malá lokalizace pro Palm TX (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm TX ISO/Win). Měla by mít všechny vlastnosti malé lokalizace pro LifeDrive.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 04. říjen, 2008 23:30    Předmět: Citovat

Lokalizace pro Palm TX vložena do sekce download.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 9:52    Předmět: Citovat

Aktualizace: Byla opravena chyba v Unicode - kódování ISO-8859-2 v lokalizaci pro Palm TX a LifeDrive (viz PDASoft - Malá lokalizace pro Palm TX ISO/Win a PDASoft - Malá lokalizace pro LifeDrive ISO/Win).

Projevovala se špatným zobrazením znaků š, ž, ť a Š, Ž Ť v Opeře Mini a dalších programech využívajících Unicode.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 10:43    Předmět: Citovat

Aktuální verze lokalizace pro TX je nyní ke stažení zde a pro LifeDrive zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 12:29    Předmět: Citovat

Díky za skvělou práci, Opera chodí bez problémů. Přetrvávají problémy s malými fonty v Blazeru a s fonty v DTG. Jinak lokalizace na TX funguje skvěle, zatím žádné problémy s klávesnicí ani se stabilitou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 05. říjen, 2008 13:48    Předmět: Citovat

taky muzu jen potvrdit vybornou funkcnost,diky
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cimo
nováček
nováček


Registrace: 23.2. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út 07. říjen, 2008 10:55    Předmět: CENTRO Citovat

a napriek vsetkemu optimizmu mi v Centre nejde korektne. Napr. www.PalmHelp mi zobrazuje bez ž a pod... Smutný No a v niektorych aplikaciach mi nejde ALTternativna sada znakov ( akoby mi tam bezalo nieco v JAVA - no tu som odinstaloval ) Documents mi ide tiez bez niektorych znakov napr.ľ, ť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 07. říjen, 2008 13:13    Předmět: Citovat

To ľ a ť je známá chyba v DTG. Nelze ji odstranit pomocí lokalizace tohoto typu, i když je pravda, že PiLoc tyto znaky v DTG zvládá. Doporučil bych přejít na OfficeSuite, kde k těmto problémům nedochází.

O špatném zobrazování písmene ž slyším poprvé. Bylo by dobré říci přesně, v jaké aplikaci k tomu dochází.

Totéž platí o alternativních znacích. Opět by bylo dobré říci, kde k této chybě dochází, a jestli nemáš náhodou nainstalovaný PiLoc, který může tabulku alternativních znaků poškodit.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cimo
nováček
nováček


Registrace: 23.2. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út 07. říjen, 2008 14:26    Předmět: CENTRO Citovat

OK, spisem vyskyt chyb. SUL8R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: st 08. říjen, 2008 9:07    Předmět: Re: CENTRO Citovat

Cimo napsal:
a napriek vsetkemu optimizmu mi v Centre nejde korektne. Napr. www.PalmHelp mi zobrazuje bez ž a pod... Smutný

K tomuto problému bych chtěl ještě dodat, že palmhelp je v kódování ISO-8859-2. Tudíž je nutné přepnout na toto kódování, aby se znaky ž, š, ť a Ž, Š, Ť zobrazovaly správně.

Korektní zobrazování znaků v jakémkoli kódování umožňuje jen Opera Mini.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cimo
nováček
nováček


Registrace: 23.2. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 08. říjen, 2008 12:11    Předmět: CENTRO Citovat

cez weekend ide CENTRO na reinstall a basta - potom dam presnu spravu ako sa chova lokalizacia. Ze som sa nenarodil ako anglican... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gimli
plavčík
plavčík


Registrace: 15.1. 2008
Příspěvky: 163

PříspěvekZaslal: st 08. říjen, 2008 21:30    Předmět: Re: CENTRO Citovat

Cimo napsal:
cez weekend ide CENTRO na reinstall a basta - potom dam presnu spravu ako sa chova lokalizacia. Ze som sa nenarodil ako anglican... Vysmátý


No buď rád, že ses nenarodil jako číňan Vysmátý Ještě pořád zlatá nabodeníčka ...

Jinak mě lokalizace chodí OK až na malé fonty v Blazeru a DTG, ale při velikosti displeje u Centra malé fonty nemá smysl řešit Mrkající
Jinak je to neskutečně stabilní a funkční lokalizace, měl jsem tu čest s Locale a resetů jsem si užil až to hezké nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Martin116
nováček
nováček


Registrace: 21.2. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so 11. říjen, 2008 0:16    Předmět: externí klávesnice Citovat

Bylo by těžké udělat v lokalizaci pro Palm TX podporu externí klávesnice? (PALM Universal Wireless Keyboard)
Schází mi to k naprosté dokonalosti téhle lokalizace Radostný, byla by to bomba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 11. říjen, 2008 18:12    Předmět: Citovat

Nevím, jestli by to bylo těžké, ale zatím to neplánuji. Nemám totiž hardwarovou klávesnici.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: so 11. říjen, 2008 20:04    Předmět: Citovat

No pokud bys nemel co delat a chtel se do toho pustit, muzu ti pujcit svou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: so 11. říjen, 2008 20:23    Předmět: Citovat

Poslal jsem ti SZ.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 37, 38, 39  Další
Strana 6 z 39

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412