Fórum - Zobrazit téma - sync & bluetooth - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sync & bluetooth

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne 21. září, 2008 6:57    Předmět: sync & bluetooth Citovat

Vím, že tohle téma se tu hojně řešilo. Ale potřeboval bych vědět, zda-li někdo nemáte zkušenost s synchronizaci přes bluetooth ve jehoVistach. Bojuji s tím už dost dlouho a pořád se mi to podle návodu tady nedaří nastavit. Proces vždy skončí s hláškou, že zařízení musí být spárované, jenomže je spárované mám. Problém dělá jak T5 tak Treo 650....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 21. září, 2008 12:10    Předmět: Citovat

Zkus se v PC podívat, jestli máš vytvořen virtuální port Com. Pro mě to byl velký problém, jelikož Treo si ho samo nevytvořilo. Takže si ho případně v Blouetooth manažeru vytvoř - nevím, jaký máš, ale pro stačilo nastavit jeden pro vstup a jeden pro výstup a pohoda.

Další může být špatné nastavení v Palmu: Zkontroluj v Preferences, jetli aktuálně je přítomen nějaký profil, který má přes bluetooth přistupovat do PC. ne modem. A taky nezapomeň v HotSync použít správný profil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
alucard
nováček
nováček


Registrace: 17.10. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po 22. září, 2008 11:25    Předmět: Citovat

No virtuální port Com mám vytvořen. Nastavení palmu přesně podle http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=440
takže by neměla být chyba ani v nastavení palmu. Nevím ale, jestli to není chyba Win Wista, protože na starším notebooku v XP jsem také vše nastavoval podle toho návodu a vše běhalo tak, jak mělo.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 24. září, 2008 15:34    Předmět: Citovat

ale já mám Visty a běží, takže jsem jen polopatě uvažoval. Takže ti asi více neporadím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412