Fórum - Zobrazit téma - menší fonty pro PalmFiction - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

menší fonty pro PalmFiction

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rinovak
nováček
nováček


Registrace: 26.5. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 0:25    Předmět: menší fonty pro PalmFiction Citovat

mám starý dobrý m515 na čtení e-books, nainstaloval jsem PalmFiction, takže mám CZ diakritiku ale v balíčku jsou jen velké Central fonty, dají se někde sehnat menší? - nechci lokalizaci, rozumím víc anglickému prostředí, jen si chci tu a tam přečíst českou knížku
dík
rich
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 9:29    Předmět: Hledat hledat.... Citovat

A co takhle nejprev pohledat (rada napr. zde http://www.vinohradska.com/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=26), poucit se a pak pouzit prislusny konvertor fontu? Nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rinovak
nováček
nováček


Registrace: 26.5. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 10:59    Předmět: Re: Hledat hledat.... Citovat

Mareka napsal:
A co takhle nejprev pohledat (rada napr. zde http://www.vinohradska.com/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=26), poucit se a pak pouzit prislusny konvertor fontu? Nápad


Díky za nasměrování - zavazuji se napříště pilně hledat než se zeptám. Poučil jsem se, vytvořil řadu fontů a vše je celkem OK jen v porovnání s e-readerem je při stejné velikosti fontu na displeji o 2 řádky míň, což znamená o několik ťuknutí palcem za cestu metrem víc. Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 15:38    Předmět: Citovat

Snadna pomoc, skryj si v PF prefs 1 listu a kdyztak prepni do fullscreen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rinovak
nováček
nováček


Registrace: 26.5. 2008
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po 15. září, 2008 18:51    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Snadna pomoc, skryj si v PF prefs 1 listu a kdyztak prepni do fullscreen...

Lištu mám schovanou, vidím ale že Palmfiction má mezi řádky 3 pixly, z nichž 2 jsou použity na nábodeníčky v Central fontech (např. Arial 7), ale i v default charsetu ty 3 pixly zůstávají. Asi to není problém v novějších 320x320 displejích, ale u m515 160x160 mě to ubere skoro 3 řádky oproti E-readeru, který má jen 1 pixel mezi řádky, ale zdá se být fontově nerozšiřitelný. Řešení vidím jednoduše, objednat od Ježíška nový PDA Mrkající
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412