Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 a vypnuti LED - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 a vypnuti LED

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pantata
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út 19. únor, 2008 19:40    Předmět: Treo 680 a vypnuti LED Citovat

nevite nekdo o nejakem fungujicim programu, ktery umi na Treu 680 vypnout LED pri nabijeni? V noci v aute v drzaku to je hodne neprijemne Smutný

Testoval jsem bez uspechu Butler a stary LedOff, nic jineho co by melo umet vypnout LEdku jsem nenasel.

Diky za kazdou radu

LS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 13:50    Předmět: T650 Citovat

Mam sice Treo 650 ale predpokladam ze by to melo fungovat i u T680: ty posledni verze Butlera umi pracovat s LEDkou i pri nabijeni (barva, zhasnuti....). U mne to gunguje 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 14:13    Předmět: Citovat

U T680 mi Butler s diodou nic neprovedl; proto letěl jak špinavé prádlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pantata
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 14:16    Předmět: Re: T650 Citovat

Mareka napsal:
Mam sice Treo 650 ale predpokladam ze by to melo fungovat i u T680: ty posledni verze Butlera umi pracovat s LEDkou i pri nabijeni (barva, zhasnuti....). U mne to gunguje 100%

Prave - u 650ky tech programu funguje bez problemu vice. Hledam reseni pro 680 - ta velka pamet je docela fajn a nechce se mi vracet k T650 :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 14:19    Předmět: Hm Citovat

Tak v tom pripade doporucuji napsat primo tvurci Butlera - uz jsem s nim parkrat neco resil a reakce jsou OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 20. únor, 2008 14:19    Předmět: Citovat

Pálí mě jiný problém: Jak přinutit Treo 680 k upozorňování na došlou sms či zmeškaný hovor? Butler nepomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 29. únor, 2008 10:38    Předmět: Re: Treo 680 a vypnuti LED Citovat

pantata napsal:
nevite nekdo o nejakem fungujicim programu, ktery umi na Treu 680 vypnout LED pri nabijeni? V noci v aute v drzaku to je hodne neprijemne Smutný


Asi se ti povedlo Treo nastavit do polohy, kdy dostáváš plnou intenzitu přímo proti oku Radostný Zkus ho nakroutit maličko ke straně, dost to pomůže

pantata napsal:

Testoval jsem bez uspechu Butler


4.67 mi před aktualizací na firmware 1.12ROW fungovala správně, evidentně prohlášení Palmu že "některé funkce programů třetích stran související s hardwarem a telefonním modulem nebudou fungovat správně" mělo opodstatnění Radostný
Což je přesně věc, která mě u Palmů už roky přivádí k nepříčetnosti - i naprosté triviality jako je vyhodnocení stisků kláves u modelů pod sejnou verzí OS fungují úplně jinak, nestandardní obsluha všeho, specifika jednotlivých modelů i verzí ROM v rámci modelu.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fiba
nováček
nováček


Registrace: 3.2. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 10. září, 2008 22:08    Předmět: Citovat

Umí to softík PhoneDisconnect

http://www.metaviewsoft.de/en/Software/PalmOS/Freeware/Other/index.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: čt 11. září, 2008 8:18    Předmět: Zkušenost Citovat

Tak jsem T650 vyměnil za T680 a musím potvrdit, že Butler UMÍ vypnout diodu. Oproti T650 ji akorát neumí rozblikat a dát ji jiné barvy než zelenou (ale to je podle mne problém Trea 680 a ne Butlera). Každopádně Butler 5.00 (ale i předchozí verze) umí úplně vypnout didodu a rozsvítit ji jen při zmeškaných událostech.
Add jiný freeware: neříkám že je špatný ale u mne žádný nefungoval správně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Utility Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412