Fórum - Zobrazit téma - Podklad peo map2hand GPS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Podklad peo map2hand GPS
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 13:50    Předmět: Citovat

Nene, co trial Softick Card Explorer nebo jak se to jmenuje???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 17:07    Předmět: Citovat

Što eto takoje?? Něznaju.... To ti běhá na OPIE??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 18:21    Předmět: Citovat

Nn, to je pro Palm OS, jestli ti ten nazev systemu vubec neco rika Radostný ... Je to reseni Mass Storage (z palmu vlastne bude ctecka karet). Sice komercni, ale trial neni funkcne omezenej a nevim jak se mi darilo ho drzet v provozu tak pul roku... Neco jako Drive Mode u TT5 a LD. Jsou i free reseni, sice slozitejsi, ale porad lepsi nez kupovat ctecku (pokud to teda neni z nejmenovaneho obchodaku nejaka ''All in one card reader'', 100% spolehliva a velmi rychla, lepsi na trhu nenajdes Zlomyslný )
http://softick.com/cardexport2/
EDIT: Jo nebo ten adresar vytvorit napriklad pres FileZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jarda1
nováček
nováček


Registrace: 31.8. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 18:46    Předmět: Re: uložení mapy pro map2hand v treu650 Citovat

CZTomi napsal:
Joo

Díky Pobavený Jarda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne 10. srpen, 2008 20:09    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Nn, to je pro Palm OS, jestli ti ten nazev systemu vubec neco rika Radostný ... Je to reseni Mass Storage (z palmu vlastne bude ctecka karet)

Pobavený
Dík; sem zas chytřejší Vysmátý já se po počátečních pár měsících euforie propad do "stabilizovaný polohy"; treo pouze užívám v +- stabilní konfiguraci, ze které mě vytrhla jen Opera, která mi stejně pořádně nechodí a adrenalin si udržuju akorát v práci a doma na Gentoo Machr; a neřeším věci který mám HW v kompu Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 11. srpen, 2008 7:47    Předmět: Citovat

No kdyz ji mas v kompu tak ok, ale dost lidi ji nema... A navic, tohle mi pripada pohodlnejsi, nez porad "karta sem, karta tam, karta tamhle, sakra kde je???" Ale kazdymu podle jeho gusta...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 11. srpen, 2008 9:11    Předmět: Citovat

Proti přístupu na kartu přes PalmOS (ať už DriveMode, CardExport nebo CardReader) má čtečka obrovskou výhodu v tom, že je na USB2ce. POS zařízení mají jen 1.1ku, takže až si na kartu budeš po kabelu strkat třeba mapu západní Evropy pro TomToma, zjistíš že investice do čtečky není až taková blbost Pobavený
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
CZTomi
nováček
nováček


Registrace: 25.11. 2006
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: po 11. srpen, 2008 11:03    Předmět: Citovat

Tož sem to zkusil Pochybující že mě to XPčka v robotě nezkously a doporučily mě vyměnit zařízení (ani náhodou, Bille Zlomyslný ) mě neva, ale další následek byl krach Ispinu, bodnutí do zad a kompletní obnova nastavení Ispinu. Tak už je to zas smazaný a čtečka to jistí Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po 11. srpen, 2008 22:04    Předmět: Citovat

CZTomi napsal:
Tož sem to zkusil Pochybující že mě to XPčka v robotě nezkously a doporučily mě vyměnit zařízení (ani náhodou, Bille Zlomyslný ) mě neva, ale další následek byl krach Ispinu, bodnutí do zad a kompletní obnova nastavení Ispinu. Tak už je to zas smazaný a čtečka to jistí Rozpačitý


Halóóó,

už přes 2 roky používám obyčejnou čtečku made in PRC (hezký ne?) 23in1 za cca 120,- a jsem navýsost spokojen, sežrala zatím všechno. Jediná potíž byla, když jsem do ní neuměl zastrčit tu pitomou žvejku od SONY (tuším) a pokřivil jsem si kontakty, ale chvilka s kleštičkama vše napravila. Je to malý a skladný a .....
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po 11. srpen, 2008 22:09    Předmět: Citovat

Jo a ještě jeden malý nešvar má tenlencten soft: nevím proč, ale po jeho spuštění se mi pokaždé zapnou systémové zvuky přestože je mám vypnutý (preferences/Sound../General/System volume/OFF).
Moc mi to nevoní, ale nevím co s tím Nešťastný
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: út 12. srpen, 2008 9:10    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Proti přístupu na kartu přes PalmOS (ať už DriveMode, CardExport nebo CardReader) má čtečka obrovskou výhodu v tom, že je na USB2ce. POS zařízení mají jen 1.1ku, takže až si na kartu budeš po kabelu strkat třeba mapu západní Evropy pro TomToma, zjistíš že investice do čtečky není až taková blbost Pobavený


To je fakt, ale TomToma nemam a v brzke dobe ani mit nebudu, a nejvetsi soubor, co jsem kdy do palma rval a uspesne na MD narval, bylo Scary Movie o velikosti neco malo pres 200 MB, to zas neni tak hrozny, takze k nakupu ctecky me to stejne nedonuti. Tak max. interni s novym kompem (jenze ten bude kdovikdy a do tohohle uz nema cenu cokoli rvat, no reknete: 650 MhZ, 256 MB RAM, 602 GB HDD Pobavený Pobavený Pobavený ), preci jen pokud se nemylim interka je rychlejsi???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412